• Робочі дні

   9.00 21.00

 • Субота

    9.00 21.00

 • Неділя

   9.00 20.00

+38 067 150 88 88

+38 067 150 88 88

Чи можна вищипувати волосся після лазерної епіляції

Чи можна вищипувати волосся після лазерної епіляції?

Бажання якнайшвидше побачити свою шкіру ідеально гладкою відразу ж після першої процедури може зіграти злий жарт. Одна з причин – видалення волосся після лазерної епіляції, яке стає більш податливим і легко піддається пінцету. Ці дії можуть звести нанівець всю роботу косметолога, і замість прискореного процесу ви отримаєте зворотний результат. У результаті – даремно витрачені гроші, час, розчарування.

чому не можна користуватися пінцетом після епіляції – відгуки у КиєвіТо чому не можна вищипувати волосся після лазерної епіляції? Про це докладніше і лише факти.

 Процес

Під час процедури лазер ставиться точно за напрямом волосяного фолікула, не зачіпаючи дерму. Його енергія діє в такий спосіб, що цибулина нагрівається, стаючи податливою, а волосяний стрижень витончується, легко випадає. З кожним разом коріння слабшає, волосинки рідшають і, нарешті, на їх місці залишається зовсім гладка поверхня.

Увага! Лазерна епіляція абсолютно безболісна. Наші лікарі-косметологи роблять її максимально комфортною для відвідувачів.

Повний курс ділиться на процедури, з інтервалами, розрахованими індивідуально та збігаються з фазою анагену (зростання волосся). Справа в тому, що лазер ефективний лише в тому випадку, коли світлові імпульси впливають виключно на волосся, що активно росте. Якщо ж клієнти між сеансами намагаються ще й самостійно вищипати волосся, потім приходять на черговий сеанс у такому стані – лазеру просто нема з чим працювати.

Різниця між лазерним видаленням волосся та вищипуванням – колосальна. Промінь руйнує структуру цибулин до такого стану, що вони припиняють своє зростання, а вищипування – стимулює їхнє активне зростання, збільшує кількість, зміцнює.

Вся справа в тому, що:

 • при висмикуванні за рахунок місцевого подразнення до пошкодженого фолікула збільшується приплив крові. В результаті покращується харчування клітин і як наслідок, на місці одного загиблого волосся починає зростати відразу кілька;
 • при епіляції кровопостачання до цибулини зменшується, кров відходить від неї, викликаючи свого роду голодування. Саме це викликає спочатку ослаблення, а потім остаточну загибель волосся.

Це два несумісні методи, які при одночасному впливі не дають жодного ефекту, крім того зводить нанівець роботу лазера.

чи можна користуватися епілятором після епіляції Ви ще сумніваєтеся, чи можна після лазерної епіляції вищипувати волосся?

Перш ніж висмикувати ослаблені волоски, подумайте, чи готові ви до нескінченної боротьби із зайвою рослинністю. Або хочете бачити свою ідеальну ідеальну шкірку до останнього запланованого сеансу?

Лікарі студії апаратної косметології EpiLaser, наполегливо рекомендують своїм клієнтам утриматися від спокуси розправитися з небажаною рослинністю швидше, взявши до рук пінцет. Вони попереджають, що після лазерної епіляції вищипувати волосся не можна в жодному разі!

 Що не можна робити одночасно з лазерною процедурою

Відразу після сеансу шкіра потребує дбайливого і правильного догляду, який має на увазі:

 • зволоження;
 • захист від прямих сонячних променів;
 • відмова від скрабів та пілінгів;
 • заміна спиртовмісних лосьйонів і тоніків на інші.

Через деякий час, після того як оброблювані ділянки дерми відновляться, можна розглянути волосинки, що проростають, а також ті, які ще не випали. Їх не варто висмикувати.

Але тоді який спосіб прийнятний у проміжках між сеансами?

Фахівці говорять категорично «ні» кремам для депіляції, тому що ці засоби через свій агресивний склад можуть зробити дерму дуже чутливою, збільшити ймовірність таких побічних реакцій, як опіки, пігментація.

чи можна видаляти волосся воском після епіляції чи вищипати – читайте кваліфіковані відповідіЦе ж стосується воску і шугарингу – агресивним стосовно шкірі способам депіляції. Які викликають її механічні ушкодження, підвищують сухість, провокують подразнення, лущення. Врослі волоски, червоні крапки – це не лише неприємні супутники депіляції, але й причини неефективності лазерної епіляції.

Ті, які не здаються і будь-що хочуть впровадитися в процес, можуть запитати про знебарвлення. І у відповідь вони знову почують – ні, тому що знебарвлене волосся погано захоплюється лазером, позбавляє маніпуляції чіткості, можливості отримати добрий результат.

 Як позбавлятися волосся в інтервалах між лазерною епіляцією

Важливо давати шкірці повністю відновиться, не піддавати її додатковому пошкодженню та подразненню. Лазерна епіляція безпечна для здоров'я за дотримання правил та необхідних рекомендацій.

Для клієнтів, які не можуть змиритися з проміжним результатом, бачить волоски, що відросли і не випали, що порушують естетику. Є єдине правильне рішення – гоління. При потовщенні волосся лазеру буде простіше впоратися. Головне не робити цього раніше, ніж 2 тижні після лазерної обробки.

Консультанти студії ЕпіЛазер готові відповісти на всі ваші запитання, та допоможуть вибрати правильну тактику на шляху до гладкої, бездоганної шкіри.

Автор
Горун Віра Володимирівна - Фахівець лазерної епіляції
Лікар, косметолог, фахівець лазерної епіляції Горун Віра Володимирівна

Опублікувати коментар