• Робочі дні

   9.00 21.00

 • Субота

    9.00 21.00

 • Неділя

   9.00 20.00

+38 067 150 88 88

+38 067 150 88 88

Найкраща знижка на лазерну епіляцію у Києві для нових клієнтів - 50%Епіляція зі знижкою – 30% для всіх відвідувачів

Лазерна епіляція у Києві

EpiLaser
EpiLaser

Про нас

Мережа студій кращої лазерної епіляції у Києві (Оболонь, Ленінградська пл. та Нивки) та ультрасучасної апаратної косметології ЕпіЛазер. Це передові технології за найкращою ціною в Україні з найвищим рівнем обслуговування.

Відгук

Після процедури пройшло майже 2 тижні, я дуже задоволена результатом! Щоправда, трохи не вірилося в ефективність, але результат кращий ніж після діодного лазера. Ще раз дякую.
Ірина

Відгук

Завітала тут на процедуру елос епіляцію за рекомендацією подруги. Після першої процедури, якщо чесно, результату не помітила, а ось після другої – пішло 70% волосся на пахвах, дуже задоволена.
Ліліана

Відгук

Ще трошки і в мене буде ідеально гладка шкіра, пройшла 4процедури elos (бікіні, ноги, пахви), результат радує, волосики дуже тоненькі і ростуть дуже повільно!
Тетяна

Відгук

Ходила на процедуру епіляції, дуже боялася, думала, що боляче буде так як лазером, але ні, взагалі не боляче і що дуже здивувало мене – результат уже видно після 7 днів, я в захваті!
Ліля
Акция • До 31.05.2024.

Отримай знижку до 50%

Знижки до -50%

Знижки для нових клієнтів до 31.05.2024!

ЕЛОС 2022 епіляція

Глибоке бікіні+пахви1320 грн659 грн
Глибоке бікіні+пахви+гомілки2110 грн1035 грн
Глибоке бікіні+пахви+ноги повністю3170 грн1499 грн
Глибоке бікіні+пахви+ноги повністю + руки до ліктя3805 грн1850 грн

Лазерна епіляція ELOS – це високоефективне дбайливе усунення волосся за допомогою світлової та електричної енергії. Вона поєднала переваги двох технологій: фотоепіляції та електроепіляції. Докладніше…

3Д лазерна епіляція

Глибоке бікіні+пахви1455 грн
719 грн
Глибоке бікіні+пахви+гомілки2325 грн1130 грн
Глибоке бікіні+пахви+ноги повністю3490 грн1640 грн
Глибоке бікіні+пахви+ноги повністю + руки до ліктя4190 грн2022 грн

Трихвильова лазерна епіляція 3D – це інноваційне ефективне видалення волосся гібридним світловим лазером, що має три довжини хвилі (755нм, 808нм, 1064нм). Поєднує переваги 3-х апаратів: Александритового, Діодного та Неодимового. Докладніше…

Головними перевагами ELOS і 3D, є видалення не тільки темного волосся, але і світле, на засмагі, швидко, безпечно та ефективно в будь-яку пору року. А завдяки сапфіровому контактному охолодженню, процедура лазерної епіляції — безболісна і анестезії не потребує!

На фото епіляція у Києві в EpiLaser -Бажаючим забути про проблему позбавлення небажаних волосків назавжди, варто ознайомитися з новими найкращими процедурами в естетичній косметології. ELOS і гібридна три-кластерна лазерна епіляція в мережі ЕпіЛазер - це найбезпечніші та найрадикальніші методи. Переваги та особливості їх полягають в одномоментному використанні двох видів впливу на волосяний фолікул.

Що відбувається при ЕЛОС?

Прилад одночасно впливає оптичного імпульсу світла IPL, який руйнує фолікул, та електричного струму RF, який виступає як «провідник» для лазерного променя. Таким чином, за рахунок струму лазер не торкається прилеглих ділянок тіла навколо волосків.
Корисна властивість поєднання мікроструму та світла також у тому, що вони посилюють дію один одного. За рахунок цього ELOS використовує на 40% менший за потужністю лазер, ніж при звичайному апаратному видаленні.
У процесі епіляції за допомогою «електро-оптичної синергії» відбувається мінімальне нагрівання епідерми та коріння. Також використовується спеціальна система охолодження, що робить процес більш комфортним.

 Історичний екскурс

Прогресивний метод сучасного видалення волосся запатентований 1999 р. ізраїльською компанією SyneronMedical. Абревіатура ЕЛОС означає ЕЛектронно-оптичний синергізм, який є основою функціонування спеціально розробленого обладнання.

Представлена лазерна епіляція була гідно оцінена фахівцями, які працюють у сферах косметології та пластичної хірургії. Синтез двох одночасних впливів на волосинки виявився результативнішим, ніж застосування кожного окремо.

На початку 21 століття ЕЛОС отримала визнання в Україні як дієвий та надійний спосіб не лише як позбавлення від волосся, а й лікування пігментації, омолодження шкірних покривів.

 Особливості технології

Епіляція - Коліна, гомілки, стегна, пальці на фото дивіться ось. Епіляція лазером проводиться на:

Колір шкіри не відноситься до визначальних факторів вибору. І смагляві, і світлошкірі можуть розраховувати на 100%-ний ефект. Пацієнтам гарантовано процедуру без болю за рахунок захисту епідермісу охолодженням та підбором інтенсивності комбінованих імпульсів.

При епіляції фактично відбувається таке: стрижень розігріваються і спалюються, а волосяний мішечок знищується. Комбінована дія двох енергій займає частки секунди і не викликає болю, про що свідчать численні відгуки.

 Переваги

 1. Безболісно, на відміну від застарілих апаратних методик.
 2. Можна видалити навіть світлі та пушкові волосочки, тоді як інші працює тільки на темних (з меланіном).
 3. Впливає тільки на коріння, тоді як за інших способів є ймовірність ушкодження поверхні шкіри навколо нього. Вона безпечніша, ніж звичайна лазерна епіляція — доведено найменше ускладнень як опіків під час проведення ЭЛОС.
 4. Цибулини повністю руйнуються.
 5. Після сеансу дозволяється засмагати (на відміну інших методів).

 Як проводиться

лазерна епіляція на фото дивіться тут. Перед відвідуванням лікар-косметолог рекомендує утриматися від засмаги на 3 дні. За день до процедури потрібно поголитися - тоді довжина волосся буде оптимальною, і зменшиться ризик отримання опіків при нагріванні надшкірної частини.
Спочатку наноситься спеціальний гель, який захищає шкіру та служить провідником світлового імпульсу.
Після цього лікар прикладає маніпулу та поступово переміщає її вздовж усієї обробленої зони. В середньому весь процес займає 40 хвилин, але для ніг може знадобитися до 1 години.

 Скільки разів і як часто потрібно проводити лазерну епіляцію?

У середньому потрібно провести 7-11 разів. Кількість та частота проведення варіює залежно від зони, кольору та товщини волосся, відтінку шкіри тощо.
При першому разі видаляється в середньому близько 10 - 30% волосків (тих, що в динамічному зростанні), тому завдання наступних відвідувань салону - вплив на волосинки, що залишилися, які були раніше неактивні.
Зразковий цикл лазерних сеансів виглядає так:

 • Перші 6 разів виконують з інтервалом у 4 тижні.
 • Наступні 4-6 разів призначають з перервою в 4-6 тижнів.
 • Надалі її проводять за потребою (1-2 на рік).

 Тимчасове звільнення від волосся під час курсу

Між процедурами допускається гоління. Але слід пам'ятати, що не можна вищипувати, користуватися епілятором або проводити воскову депіляцію, шугаринг. Для проведення сеансу епіляції довжина волосся має становити до 2 мм завдовжки, інакше робота апаратури буде малоефективною.

 епіляція та зростання волосся

найкраща епіляція гібридна 3D на руках фото - ЕпіЛазер 2022 тут. Існують три фази їх розвитку:

 • Телогена (спокою);
 • Анагену (активне зростання)
 • Катагена (перехід у стадію спокою).

Застосування лазерної епіляції є результативним лише щодо фолікулів, що знаходяться в анагеновій фазі. Але на різних частинах тіла чисельність їх у ростовій стадії відрізняється, як і тривалість періоду спокою.
Виходячи з цього, косметолог підбирає кожному пацієнту індивідуальний курс епіляції з тимчасовим інтервалом, який потрібний для активації коренів, що знаходяться у стадії телогену. Це і зумовлює тривалість повного курсу ефективного результату.
Мінімальна кількість відвідувань потрібна для особи, де в етапі, що розвивається, перебуває близько 25% цибулин, у той час як для зони бікіні або ніг потрібно 8-10 разів (там в активному фазі зростання всього 10-20% загальної кількості цибулин).

 Безпека та протипоказання

на ногах лазерне видалення волосся сучасне – фото. Поєднання лазерного та електричного впливу, які посилюють ефект один одного і дозволяють уникнути пошкодження навколишніх тканин. Роблять ЕЛОС і гібрид одними з найефективніших і безболісних способів знищення волосків назавжди. Було відзначено меншу кількість ускладнень, таких як опіки порівняно зі звичною фотоепіляцією. Також на багато комфортні відчуття, порівняно з електро та діодною.
Але, як і будь-яка косметична процедура, лазерна епіляція має низку протипоказань:

 • Вагітність та годування груддю;
 • порушення згортання крові;
 • фотодерматит (алергія на сонячні промені, УФ-промені);
 • келоїдні рубці (схильність до появи рубців, що виступають над шкірою);
 • тяжкі загальносоматичні захворювання: цукровий діабет, онкологія, патології органів та систем у фазі декомпенсації;
 • захворювання, при яких можливе погіршення стану від інфрачервоного світла: епілепсія, порфірія, ВКВ;
 • сильне зниження імунітету (прийом імуносупресантів, ВІЛ-інфекція, лікування цитостатиками);
 • металеві імпланти;
 • наявність кардіостимуляторів.

 Плюси:

 • Отримання результату 100%.
 • Без болю в комфортній та розслаблюючій обстановці.
 • Зберігає цілісність дерми з допомогою атравматичності. Вона омолоджується, стає рівною, гладкою.
 • Відсутність негативного впливу здоров'я.

 Вартість

Формування ціни на епіляцію у Києві залежить від типу застосовуваного апарату, кваліфікації косметолога. Чи не останню роль грає чисельність відвідувань.

Таку лазерну епіляцію відносять до дорогих, проте її результат – фактор, що перекриває фінансову сторону: швидко, надовго, безболісно. Тому вибір на її користь роблять мешканці та інших українських міст. Рекомендуємо записатися та зробити хоча б 1 раз. Вам сподобається. Дивіться відео – відгук за посиланням https://www.youtube.com/watch?v=i40TX8LgBnU. Найкращі послуги у київській студії «ЕпіЛазер» о 5 хв. ходьби від метро Мінська (Оболонь), станції метро Нивки та на території житлового комплексу Комфорт Таун (Лівий Берег).

Коментарі

 • Надія

  22.09.2021
  відповісти

  Раніше ходила до іншого салону лазерної епіляції Києва, кілька разів ридала від болю (навіть з обезболюючим). Результат за 5 відвідувань не дуже радував.
  Після того як знайома розповіла, що теж ходила туди і не отримала результату після 12 сеансів, я теж вирішила змінити студію.
  У Епілазері майже не боляче навіть без знеболення (відчутно, але не плачу на сеансах))), є помітний результат.
  Ще дуже подобається підхід: тобі не записують наперед за якимось стандартним календарем, а просять передзвонити через дві-три тижні, розповісти результати, а тоді записують залежно від цього.
  Коротше, задоволена))

 • Nastya

  29.11.2021
  відповісти

  Дякую Вам велике за таке круте та безболісне рішення однієї з найбільших жіночих проблем! Рекомендую вам усім. Епіляція проходить непомітно і без зайвого болю.

 • Світлана

  23.12.2021
  відповісти

  Дуже вдячна Вам за такий шикарний результат!!))))

 • Світлана

  16.09.2023
  відповісти

  Вітаю!
  Не вперше роблю процедуру. Є з чим порівняти;)
  В салоні вперше, шукала в інт, щоб близенько.
  Здивована!!! Майстриня Віря з золотими рученьками, салон чудовий!
  Процедура проведена ідеально!
  Бажаю Вам, пташечки-майстрині, процвітати!
  Вашим клієнтам задоволення!
  Це найкращий салон, в якому робила процедуру. ( відвідувала 4 салони) Киів.
  Здивована приємно!!!!🌹🌹🌹🌹
  Раджу всім знайомим і не знайомим! Користуйтесь на користь!

Опублікувати коментар