• Робочі дні

   9.00 21.00

 • Субота

    9.00 21.00

 • Неділя

   9.00 20.00

+38 067 150 88 88

+38 067 150 88 88

Відгуки

додому  /  Відгуки

Відгуки

Відгуки

Відгук

Після процедури пройшло майже 2 тижні, я дуже задоволена результатом! Щоправда, трохи не вірилося в ефективність, але результат кращий ніж після діодного лазера. Ще раз дякую.
Ірина

Відгук

Завітала тут на процедуру елос епіляцію за рекомендацією подруги. Після першої процедури, якщо чесно, результату не помітила, а ось після другої – пішло 70% волосся на пахвах, дуже задоволена.
Ліліана

Відгук

Ще трошки і в мене буде ідеально гладка шкіра, пройшла 4процедури elos (бікіні, ноги, пахви), результат радує, волосики дуже тоненькі і ростуть дуже повільно!
Тетяна

Відгук

Ходила на процедуру епіляції, дуже боялася, думала, що боляче буде так як лазером, але ні, взагалі не боляче і що дуже здивувало мене – результат уже видно після 7 днів, я в захваті!
Ліля

В 2023 году відгуки про лазерну епіляцію 3D та ELOS у Києві у студії “EpiLaser”. Нас радять! Результат гарантовано. Сучасна технологія ЕЛОС та 3Д поєднує в собі найкращі методики лазерних видів епіляції, а система охолодження маніпули дозволяє зробити процедуру безболісною. Позитивні відгуки про епіляції клиентов говорят сами за себя. Так как постоянно проводятся акции и скидки новым и постоянным клиентам, цены доступны каждой девушке. Консультация бесплатная. Записывайтесь на лучшее удаление волос в Киеве 2023.

Коментарі

 • Катерина

  26.06.2020
  відповісти

  Дякуємо за відмінне обслуговування!

 • Ірина

  19.10.2020
  відповісти

  Пройшла повний курс епіляції 2 зон. Для досягнення ідеального результату мені знадобився рік. Але це того варте. Я забула що таке гоління, у мене нарешті гладка шкіра без врослих волосків і роздратування. Велике дякую!)

 • Ангеліна

  15.12.2020
  відповісти

  Хочу поділитися своїм враженням про цей салон. Я ходила на лазерку в 2 салони до того, як потрапила сюди, була банальна викачування грошей і ніякого результату. Рідне волосся саме по собі світле, все звертали. А тут я реально побачила результат. Окреме спасибі Віте за її підхід та професіоналізм. Тепер ходжу лише сюди.
  Єдине що хочу сказати, що це дуже індивідуально шукайте свого майстра та свій лазер.

 • Марія Мельник

  22.09.2021
  відповісти

  У салоні сучасний дизайн та дуже приємна атмосфера. Епіляція безболісна і, що важливо для мене, можна робити на засмаглу шкіру.
  100% рекомендую!

 • Тамара

  03.03.2023
  відповісти

  Шановна адміністрація, прийміть відгук!
  Відвідала в котре ваш салон, залишилася задоволена: гарне місце, все продумано – дякую за турботу про клієнта! А спеціаліст супер-уважна, все ретельно зробила! Скільки салонів відвідала, ніде так добре не роблять. Більше нікуди і не буду ходити, тільки до вас!
  Щиро дякую за вашу роботу!!!

Опублікувати коментар