• Робочі дні

     9.00 21.00

  • Субота

      9.00 21.00

  • Неділя

     9.00 20.00

+38 067 150 88 88

+38 067 150 88 88

Лазерна епіляція Київ на Нивках

Контактна інформація

Студія сучасної лазерной эпиляции у Києві EpiLaser за 3 хвилини пішки від станції метро Нивки.

+38 (067) 150-88-88 (Viber, Telegram, WhatsApp)

Дзвінки приймаються з 9:00 до 22:00 (без вихідних).

Ми завжди раді Вам.

Viber         Telegram         WhatsApp

Написати директору

вул. Черняховського 1/19, Київ, Україна

epilaser.com.ua

Лазерна епіляція в EpiLaser – ультрасучасний спосіб позбутися небажаного волосся на тілі. Здавна вважають, що цариця Клеопатра – ідеал жіночої краси. З Єгипту до нас прийшли безліч секретів. Тепер кожна може відчути себе богинею, вирушивши до професійного косметолога в студію ЕпіЛазер.

До яких тільки знарядь не вдаються дівчата, щоб усунути непотрібні волоски! Голять, терплять гарячий віск, вищипують, піддаються хімічному усуненню волосся, електро-епіляції. На жаль, у всіх цих методів знайдено купу недоліків. Можуть залишитися назавжди алергічні реакції, тривалий ефект, різні сліди на шкірі.

Лазерна епіляція Нивки

Сьогодні є найкраща сучасна лазерна епіляція, ціна якої в рази стала дешевшою. Це найкращий рецепт порівняно з усіма існуючими. Усі лікарі стверджують, що це ефективно та безпечно.

У сфері косметології зробили величезний крок уперед завдяки її створенню. Головним пріоритетом є видалення цибулини, що дає такий відмінний результат.

По суті лазерний апарат просто спалює корінь, що не роблять інші. Внаслідок чого така епіляція стала найпопулярнішою в наш час.

Вона призначена для жінок та чоловіків. Прекрасна підлога прагнути виглядати красиво, ефектно, тому звертаються до цієї методики. Хлопці зазвичай роблять її у тому випадку, якщо щоденне гоління викликає роздратування. Ця альтернатива скорочує можливість виникнення алергії, запалення до мінімуму.

Район Нивки на фото

Лазерна установка проста у роботі. Для позбавлення людини від волосочків лазер націлюється на стрижень і під дією температури руйнує його. При цьому не руйнуються навколишні клітини, тканини. Таким чином можна спокійно говорити про безпеку процедури. Пацієнт відчуває легке поколювання в ділянці дії променя.

Ті, хто зібрався зробити лазерну безболісну епіляцію, необхідно знати правила. По-перше, за 3 тижні до процедури заборонено користуватися будь-яким варіантом видалення волосся, крім гоління і кремом для депіляції.

За 3 дні до походу в салон не приймайте антибактеріальних та інших сильних лікарських засобів. Забороняється також засмагати. Якщо у вас є вірус герпесу, необхідно за кілька днів почати пити протизапальні препарати. Напередодні епіляції не можна вживати спиртне, повністю повністю голити зони, де вона проводиться.

Що стосується протипоказань, то не рекомендується лазерна епіляція вагітним, людям, які страждають на цукровий діабет.

Пам'ятайте, що після сеансу буває почервоніння. Не хвилюйтеся, не страшно, нічого робити не потрібно. Просто зачекайте максимум через півгодини все минеться.