• Робочі дні

   9.00 21.00

 • Субота

    9.00 21.00

 • Неділя

   9.00 20.00

+38 067 150 88 88

+38 067 150 88 88

ЕЛОС омолодження

ЦІНИ НА ЕЛОС ОМОЛОДЖЕННЯ

ПослугаЦіна
Обличчя повністю500 грн
Особа+шия650 грн
Шия та декольте500 грн
Обличчя, шия, декольте850 грн
Кисті рук300 грн

 

Ціна ЕЛОС у Києві та фото лоб   Який із методів омолодження найбільш ефективний, легко визначити, порівнюючи результати різних технологій. У своєму прагненні якомога довше виглядати молоді люди не зупиняються не перед чим - вони шліфують шкіру, використовують фотоомолоджування, роблять пластичні операції. При цьому відображення в дзеркалі після маніпуляцій найчастіше розчаровує, тому що досягти дійсно радикального омолодження дуже складно. Але це все у минулому. Індустрія краси, використовуючи відкриття в галузі косметичної медицини, пропонує новітній технологічний та досконалий спосіб, а саме ЕЛОС омолодження обличчя та тіла.

 Специфіка методу

У період, коли епідерма втрачає еластин і колаген, ми відразу помічаємо зміни у зовнішності - овал, що поплив, обвислі складки, заломи і в'ялість. Це видовище по-справжньому засмучує, тому що стає зрозуміло, що ти вже не такий гарний як раніше.

ЕЛОС - методика, в основі якої комбінація двох типів енергії. Здатна повернути шкірці колишню соковитість та пружність, загальмувати процес старіння. Фото до та після чола На відміну від класичного лазерного омолодження, де задіяна тільки світлова енергія, при ЕЛОС, коли підключається високочастотний електричний струм, відбувається більш глибоке і водночас делікатне проникнення в дерму. В результаті електрооптична синергія (ЕЛОС) змушує вироблятися глибоко в епідермісі особистий колаген, з якого вибудовується каркас, що не дає шкірці провисати. Після візиту до фахівця вона стає щільною, пружною та гладкою.

Це і є те саме лазерне ЕЛОС омолодження, яке зараз на слуху, і яке, судячи з вражаючих відгуків, є гідною альтернативою травматичній пластиці.

 Які проблеми вирішує?

ЕЛОС омолодження застосовується для вирішення наступних естетичних завдань:

 • розправлення заломів та зморшок;
 • ліфтінг;
 • покращення тургору (пружності) поверхні дерми;
 • омолодження всіх ділянок тіла (груди, руки, ноги, сідниці та живіт).

Крім того, всі вікові видозміни, а саме судинні зірочки, пігментація, в'ялість, розтяжки легко піддаються корекції цим методом. ELOS омолодження дарує всім унікальну можливість, якої досі не було, покращити стан вікових змін та попередити старіння.

З метою профілактики і підтримки тонусу процедуру можна починати робити як жінкам, а й чоловікам з 20 років.

 ЕЛОС омолодження. Унікальність технології

фотоУнікальна методика ELOS поєднує ресурси лазерної енергії (IPL) та високочастотних електромагнітних хвиль (RF). Вона дозволяє відновлювати тілесні покриви, не вдаючись до операції завдяки своїй дії:

 • світлові спалахи нагрівають мішені (заломи, судинні сіточки, темні плями);
 • створюється суттєве розходження температур між здоровими та пошкодженими тканинами, які стають провідниками струму;
 • Епідерміс нагрівається, що веде до додаткового синтезу колагенових волокон – процесу, що дає накопичувальний ефект.

З кожним відвідуванням косметолога колагеновий каркас стає все більш міцним, повертаючи тканинам втрачену пружність, свіжість та молодість. Технологія ЕЛОС омолодження не має недоліків, тому що не залишає рубців, не викликає опіків та роздратування, легко та комфортно переноситься людьми.

 Як відбувається сеанс?

Ось відгуки ЕЛОС

Коли потрібно вирівняти глибокі зморшки, усунути гіперпігментацію чи судинні порушення потрібне глибоке проникнення в епідерміс. Раніше використовувані способи лазерного або фотоомолоджування вирішували ці завдання, агресивно впливаючи на верхній шар шкірки. Крім того, такі випромінювання і високочастотні струми не були вузькоспрямованими. Крім проблемних зон, вони нагрівали і тканини, які до них прилягали. В результаті існував величезний ризик отримання опіку, а всі маніпуляції супроводжувалися болісними відчуттями та вимагали тривалої реабілітації.

На відміну від попередніх, цей метод ELOS не травмує шкірні покриви та гарантує відсутність опіків більш ніж на 95%. Це можливо завдяки вибірковій дії світлооптичної синергії виключно на її пошкоджені клітини.

Сеанс ЕЛОС омолодження складається з наступних етапів:

 1. Поверхня очищається від забруднення та залишків косметики.
 2. На оброблювану ділянку товстим шаром наноситься гель-провідник, який забезпечує більш легке та безболісне проникнення в дерму.
 3. На очі клієнту надягають захисні окуляри.
 4. Спеціаліст виставляє параметри на приладі з необхідною потужністю та інтервалами.
 5. Косметолог здійснює пробний контакт маніпули з поверхнею і за відсутності дискомфорту у клієнта починає обробку зони лазером.

Омолодження декольтеПри дії апарату ЕЛОС омолодження людина не відчуває дискомфорту. Вся справа в тому, що обидві енергії потенціюють можливості один одного і дозволяють знизити потужність приладів без втрати ефективності.

 Через який час після омолодження ЕЛОС можна з'явитися на люди?

Відповідь однозначна: «Одразу ж!» Це стане для вас несподіванкою, але після ELOS ніяких страшних почервонінь, сильних набряків та подразнень на тілі не буде. Навпаки, розглядаючи себе в дзеркало, ви побачите, якою підтягнутою, привабливою і молодшою стала ти. А вихід у люди стане зайвим підтвердженням цього – компліменти, захоплені погляди оточуючих, здивування знайомих доповнять чудовий ефект.

 Скільки ж процедур знадобиться для хорошого результату?

Це визначається індивідуально для кожної людини, оскільки це залежить від стану епідерми та від завдань, які необхідно вирішити. Для тривалого ефекту потрібно 5-7 разів з інтервалами 3 тижні. Після закінчення курсу омолодження фахівець надасть рекомендації щодо догляду. Визначить необхідність проведення додаткових сеансів, як підтримуюча ЕЛОС-терапія.

Судячи з відгуків, у післяпроцедурний період даний метод жодних наслідків і відкладених ускладнень немає і передбачає звичний спосіб життя без обмеження. Тоді як інші способи омолодження можуть спричинити сильну пігментацію після присутності на сонці.

 З якого віку час задуматися про ELOS омолодження?

Під методом треба розуміти не тільки позбавлення вікових перетворень. Молода красива шкіра примітна тим, що має здоровий вигляд, рівний рельєф, гарний тургор і не має вад у вигляді судинних зірок, пігментації. Гладка, натягнута, пружна поверхня тіла тепер це можливо в будь-якому віці. Тому задуматися про ЕЛОС омолодження варто не тільки, коли настав час прибрати зморшки, а й коли зовнішній вигляд потребує естетичної корекції. А саме:

 • яскраво виражена судинна сітка;
 • вікові пігментні плями, ластовиння;
 • пористість дерми;
 • хворий тьмяний колір;
 • провисання контурів;
 • втрата еластичності;
 • нерівний рельєф;
 • заломи;
 • горби від акне та вугрів.

І неважливо, на якій зоні виконувалося ЕЛОС омолодження – крім позбавлення від дефектів, шкіра набуває сяючого вигляду, виглядає пружною, молодою та здоровою.

 Чи помітний хороший ліфтинг ефект після одного разу?

в салоні ЕЛОСБез сумніву. Вже після першого разу протягом декількох днів ви помічатимете розгладжування та омолодження покривів.

Але треба врахувати, що ефект від методики ЕЛОС-омолодження з'являється лише на 4-5 день. Під час першого сеансу лише запускаються процеси, які стимулюють додаткове вироблення власного колагену. Вони продовжують працювати і після дії лазера, з кожним днем все більше розправляючи та натягуючи дерму.

Досягнутий результат необхідно закріпити курсом з декількох сеансів (5-6) з тритижневими інтервалами, а потім час від часу підтримувати процедури, що омолоджують ЕЛОС.

 Кому не можна робити ELOS-омолодження

Чи є протипоказання до ліфтинг-процедур, визначає лікар-косметолог при першій зустрічі після візуального огляду та вивчення необхідних обстежень. До абсолютних протипоказань відносяться:

 • сонячний дерматит (алергія на ультрафіолетове випромінювання);
 • онкологія;
 • цукровий діабет;
 • загострення хронічних хвороб;
 • герпес в активній формі;
 • травми та хвороби епідерми;
 • недавній прийом антибіотиків та інших препаратів, які провокують підвищену чутливість до світла.

Омолодження протипоказане вагітним і жінкам, що годують, а також людям зі свіжою інтенсивною засмагою. У цих випадках її потрібно перенести на інший період, сприятливіший для маніпуляцій.

 Чи потрібна особлива підготовка перед ЕЛОС-ліфтінгом?

найкращі апаратне ЕЛОС для тіла та декольтеСпецифічної підготовки ЕЛОС омолодження не передбачає. Проте за 2-3 тижні до візиту до студії потрібно обмежити перебування на сонці, відмовитись від солярію. Травмована сильним засмагою тканина може витримати додаткового світлового випромінювання, у результаті ризик появи пігментних плям, і навіть опіків високий.

Також до ELOS не варто піддавати шкіру додатковому стресу у вигляді хімічних та механічних пілінгів. В іншому жодних заборон немає.

 Які зміни видно після ЕЛОС-омолодження?

Терміни поліпшення та омолодження шкіри суто індивідуальні, у кожному окремому випадку визначаються залежно від особливостей організму. Але в середньому все це відбувається приблизно так:

 • відразу після сеансу – пори звужені, червоні сіточки стають приглушеного кольору;
 • через півгодини після ЕЛОС-впливу – спостерігається легке почервоніння та невелика одутлість зони, які безвісти зникають протягом першої доби;
 • через кілька діб (3-4) - дерма істотно світлішає, виглядає набагато свіжіше, помітний ліфтинг-ефект, повністю йде припухлість;
 • у місцях посиленої пігментації та куперозу можуть з'явитися скоринки – очікувана побічна реакція на глибоке нагрівання;
 • через 2-4 тижні – йдуть пігментація;
 • 8-10 тижнів – стають малопомітні судинні дефекти.

 ЕЛОС омолодження - це не боляче?

лоба плюси та мінусиУсі відчуття індивідуальні і залежить від ступеня больового порога. Для комфортнішого проходження омолодження наконечник має систему охолодження. Крім того, під час сеансу фахівець регулює налаштування приладів і в залежності від вашої реакції задає ті параметри, які не викликатимуть неприємних відчуттів. Найчастіше реагує зона крил носа – під час обробки судин виникають короткочасні хворобливі відчуття.

Переважна більшість під час ЕЛОС відчувають лише легке поколювання та тепло.

 Яка тривалість сеансу?

Тривалість її залежить кількості зон. Перебування у косметолога триватиме від 15 хвилин до 1 години.

Гарантії після проходження ЕЛОС

Після повного курсу омолодження, згідно зі статистикою (дослідження проводились у США) гарантовано відбуваються такі зміни:

 • тургор - підвищується на 60%;
 • зморшки – розгладжуються на 70%;
 • пори - звужуються на 65%;
 • пігментація - зникає на 85%;
 • зіркові сіточки – блідне на 60-75%.

Виражений ефект ліфтингу та омолодження відзначається у 80% випадків. Якщо ви знаходитесь у Києві, ви зможете пройти ЕЛОС омолодження в студії апаратної косметології. За прийнятною ціною ви отримаєте послугу високої якості та гарантований результат.

Опублікувати коментар