• Робочі дні

     9.00 21.00

  • Субота

      9.00 21.00

  • Неділя

     9.00 20.00

+38 067 150 88 88

+38 067 150 88 88

Лазерна епіляція Київ у ЖК Комфорт Таун

Контактна інформація

Студія ультрасучасної безболісної лазерної епіляції на Лівому березі Києва – EpiLaser у ЖК Комфорт Таун (7 хвилин пішки від Дарницької (Ленінградської) площі).

Для зв'язку з нами скористайтесь одним із варіантів на цій сторінці.

+38 (067) 150-88-88 (Viber, Telegram, WhatsApp)

Дзвінки приймаємо з 9.00 до 22.00 (без вихідних).

Ми завжди раді Вам.

Viber         Telegram         WhatsApp

Написати директору

р-н Дарницької площі, вул. Регенераторна 4, Київ, Україна

epilaser.com.ua

Світ краси розширює свої межі, полегшує життя дівчатам. За допомогою ультрасучасних технологій можна швидко, легко зробити гладку шкіру. Такою методикою є новинка – 3D лазерна епіляція.

Лазерне видалення волосся назавжди - Лівий берег, біля метро Лівобережна та Чернігівська.
Що це?
Це сучасний метод безболісного видалення волосся з тіла. Промені з трьома довжинами хвилі (755нм, 810нм, 1064нм) руйнують активні фолікули не тільки темного волосся, а й світлих. Для досягнення необхідного ефекту та остаточного позбавлення волосків рекомендується пройти від 7 до 12 сеансів. Після першої вже видно результат.
Перед поїздкою до нас потрібно обов'язково зголити волоски. Робиться це для того, щоб під час ведення маніпулою на тілі не утворилися мікроопіки. Довжина їх повинна бути більше 1-2 мм. Контактна маніпула 3D апарату має вбудовану систему охолодження для безболісної епіляції.

Лазерна епіляція на Лівому березі Києва темного та світлого волосся в ЕпіЛазер
Переваги
Головним плюсом, звичайно ж, вважається усунення небажаного волосяного покриву. Сучасна діодна 3D лазерна епіляція буде найкращим вибором для тих, кому приносить біль та дискомфорт шугарінг, віск, депілятор, бритва. Волосся видаляється назавжди. Після кількох місяців повного знищення волосочків, можливо, виростуть нові, але їх буде дуже мало. Для їхньої ліквідації вистачить 1 разу.
Вона повністю виправдовує свою вартість. Ціна на епіляцію в Києві виставлена таким чином, що кожен може дозволити собі цю послугу.
Її роблять на засмаглих і темношкірих людях. Але ми наполягаємо на тому, щоб ви не засмагали за 3 дні до та після відвідування кабінету.
Мінуси
Епіляцією можуть користуватися не всі. Є низка хвороб, при яких заборонено виявляти її: цукровий діабет, онкологічні захворювання, лейкоз крові. Це спричинить ускладнення, людині стане погано. Лазерною процедурою не рекомендують скористатися вагітним. Якщо шкіра чутлива, то після неї іноді виникає почервоніння.

3Д епіляція
Якщо прислухатися до порад та дотримуватися рекомендацій, то епіляція в ЕпіЛазер на Лівому березі біля Дарницької площі (Ленінградської) у Комфорт Тауні лише порадує.