• Робочі дні

   9.00 21.00

 • Субота

    9.00 21.00

 • Неділя

   9.00 20.00

+38 067 150 88 88

+38 067 150 88 88

Лазерна ELOS епіляція бікіні

Лазерна ЕЛОС епіляція бікіні - це найновіший спосіб позбавлення від небажаного волосся на тілі.

Ціни на лазерну ELOS епіляцію бікіні

Зона процедуриЦіна
Бікіні глибоке (пол.губи, лобок, межяг. складка + бік. не глибоке)925 грн  650 грн
Бікіні не глибоке (по лінії трусиків)650 грн  455 грн
Бікіні екстра (статеві губи + міжягідна складка)530 грн  370 грн
Міжягідна складка330 грн  230 грн
Лобок460 грн  320 грн
Сідниці725 грн  510 грн
Статеві губи395 грн  275 грн

 

Акції та знижки

 

Не боляче епіляція бікіні назавжди на цьому фото Дівчата, які втомилися "танцювати" з бритвою, щоб зробити інтимну зону гладкою і видалити все волосся може скористатися послугами студії EpiLaser. Тут можна записатися на курс лазерної епіляції бікіні в районі Оболонь і насолоджуватися відмінним результатом, який збережеться на роки.

Після завершення 6-12 процедур дівчата зможуть забути про всі незручності, які їм доводилося регулярно переживати до цього. Адже вони отримають гладку шкіру без почервоніння, подразнень, відрослих і врослих волосків. Це дозволяє економити масу часу на догляд за собою, дарує впевненість у собі та власної чарівності.

 Що є ЕЛОС?

Це лазерна технологія, яка одночасно поєднує в собі два види енергії, спрямовані на руйнування та видалення волосся у стадії зростання. Її вважають ефективною, комфортною терапією для жінок із будь-яким типом волосків. Адже одномоментний вплив електричної та світлової енергії призводить до нагрівання та знищення волосся різної товщини та кольору. Завдяки цьому її можна використовувати на світлій та засмаглій шкірі. Лазерна епіляція бікіні проводитиметься висококваліфікованими фахівцями на дорогих надійних апаратах EpiLaser SHR 950 S.

Спільна одночасна дія струму та світла дуже точно руйнує лише стрижень та цибулину волосків, але при цьому не шкодить кожному покриву. Тому технологію називають однією з найбезпечніших. Вона поєднує переваги елеткро-, фото-і діодної епіляції.

ЕЛОС на бікіні 2019 в Україні. Система охолодження, яку мають якісне обладнання ELOS, робить її безболісною. Кожен під час епіляції почувається комфортно. Після завершення на шкірі не залишається пошкоджень, надалі ніяких незручностей також не буде.

 ЕЛОС епіляція зони бікіні

Ефективно видаляти небажані волосочки в інтимних областях методом ELOS можна лише за допомогою справжнього професіонала та високоякісної техніки. Вона проводиться точково для кожної фолікули, тому потребує високої точності, акуратності та професіоналізму.

Найкращий лазер бікіні по акції Знання та вміння майстрів салону дозволяють без зусиль результативно виконувати свою роботу. Світловий лазер, що виступає провідником, нагріває цибулину навіть на глибині 2-5 мм і призводить до їх повного руйнування. Але обробці піддається виключно волосся в активній фазі зростання. Сплячі цибулини, які знаходяться в шкірці і не виступають на поверхню, залишаються повністю не пошкодженими. Через це видалити волосинки повністю і припинити зростання за один раз неможливо. Для цього знадобиться від шести епіляцій, які необхідно проходити інтервалом 1 місяць.

У період між сеансами волосинки збривають бритвою, але не можна обробляти епілятором або воском.

Відвідувачі салону можуть вибирати такі варіанти ЕЛОС епіляції бікіні:

 • глибоке. Тут обробляється все повністю.
 • не глибоке. Обробці підлягають лінію трусів.
 • Екстра. Область між сідниць + інтимні губи.

Безболісна послуга на EpiLaser SHR 950 SДівчата, які втомилися від болю та дискомфорту під час догляду за такими інтимними місцями, легко зможуть досягти відмінного ефекту в студії. Записатися на консультацію чи курс можна за телефоном: +38 067 150 88 88.

Під час дзвінка можна отримати всі відповіді на запитання. Співробітники проконсультують та підкажуть усе, що необхідно знати перед приходом на першу епіляцію.

 Як проходить підготовка та проведення?

За день до позначеної дати відвідування жінки збривають волоски, тому що для кращого результату необхідна довжина стрижня повинна бути не більше 2 мм. Під час прийому лікар ретельно оглядає бікіні та переконується у відсутності протипоказання.

Після цього наноситься охолодний гель, який є провідником і починається точкова обробка.

 Переваги ЕЛОС

Про переваги даного методу лазерного видалення небажаного волосся можна розповідати довго. На доказ цих тверджень є численні позитивні відгуки жителів України та інших країн, які вже завершили курс епіляції бікіні. Але найявніші все, що перераховані нижче, а це:

 • 100% ефект;
 • не виникає вростання волосин;
 • відсутність болю під час проведення та після;
 • епідерма залишається цілою та неушкодженою;
 • сеанс займає до 30 хвилин;
 • підлягають видаленню всі типи волосочків.

 Протипоказання

На світлині ЕЛОС епіляція також як і багато інших апаратних косметичних лазерних маніпуляцій, має протипоказання. Її не варто використовувати людям, які мають захворювання:

 • інфекційні;
 • гінекологічні;
 • онкологічні;
 • дерматологічні;
 • цукровий діабет.

Не підходить апаратам, що мають імпланти, кардіостимулятор, пошкодження в місцях майбутньої маніпуляції, вагітним жінкам, мамам, що годують.

 Чому варто проводити лазерну епіляцію в галузі бікіні в EpiLaser?

Мешканці столиці обирають студію серед безлічі косметичних салонів не лише через зручне розташування у кроковій доступності від метро Мінської (Оболонь). Вони високо цінують професіоналізм співробітників, тепле ставлення, наявність якісної апаратури, що дозволяє отримати результат 100%. Зручна та вигідна система знижок та ціни відіграє важливу роль.

Опублікувати коментар