• Робочі дні

     9.00 21.00

  • Субота

      9.00 21.00

  • Неділя

     9.00 20.00

+38 067 150 88 88

+38 067 150 88 88

Сертифікати студії EpiLaser

Студія лазерної епіляції у Києві EpiLaser спеціалізується на процедурах видалення волосся та омолодження тіла з використанням технології ELOS та 3D гібридну трикластерну. Високоякісні машини з підготовкою операторів до кращих мед. інститутах є відмінними рисами ЕпіЛазер. Все це для того, щоб запропонувати клієнту ексклюзивні послуги найвищої якості.

Ми приділяємо особливу увагу своїм відвідувачам та пропонуємо найкращі процедури та продукти на ринку апаратної косметології. Сьогодні студія ЕпіЛазер визнана на всій території України, а не лише фахівцями галузі міста Києва. До цього слід додати постійну відданість навчанню персоналу та чудовий сервіс. Високоякісні послуги, сертифікація, низька ціна та професіоналізм гарантують високу продуктивність та створюють формулу, яка робить ЕпіЛазер виграшним брендом. Ми завжди шукаємо партнерів, які поділяють нашу місію та корпоративні цінності.

 Чому нам довіряють?
Клієнт, який покладається на EpiLaser, впевнений, що за ним буде висококваліфікований персонал, що дозволяє йому отримати персоналізоване, безпечне та ефективне лікування. Насправді є підтримка лікарів і пряма допомога інженерів, що спеціалізується на клінічній дерматології, для задоволення всіх потреб. Ми вирішили використовувати найкращі та передові методики ELOS і 3D, які відповідають найсуворішим вимогам ефективності, безпеки та якості. Вони також має сертифікати FDA та ISO9001 і пройшли суворі клінічні випробування.

Щоб стати частиною нашої команди, косметологи повинні мати відповідну професійну сертифікацію після ретельної підготовки та перевірки, а також постійне підвищення кваліфікації.
Ефективне обладнання, сертифікати, гарантований результат, професіоналізм наших працівників, медична допомога, передові технології, унікальність та досвід: це наші додаткові переваги, наша сила, наше ноу-хау до ваших послуг.

Лазерна епіляція ЕЛОС та 3Д – майбутнє вже тут, скористайся і ти!