• Робочі дні

   9.00 21.00

 • Субота

    9.00 21.00

 • Неділя

   9.00 20.00

+38 067 150 88 88

+38 067 150 88 88

3D лазерна епіляція пахв

Якщо епіляція інших частин тіла - справа особистих переваг, то усунення волосся в пахвових западинах важлива гігієнічна процедура для жінок. Але щоденне гоління подразнює ніжну шкіру, використання воску, цукрової пасти спричиняє біль, призводить до вростання. Вирішення проблеми назавжди, без болю та ризиків – лазерна епіляція пахв у Києві за інноваційною 3D методикою. Послугу надає мережа студій EpiLaser.

Ціни на 3D лазерну епіляцію пахв

Зона процедуриЦіна
Пахви435 грн  305 грн

 

Акції та знижки

 

Відгуки про видалення волосся лазером на пахвах - фото. Опис 3D методу

3Д технологія заснована на вплив на волосся одночасно трьома видами хвиль (755 нм, 810 нм, 1064 нм). Тому її ще називають гібридною. На сьогоднішній день це найбільш досконалий метод, який практично не має недоліків. Апарат впливає світловою енергією як коротких імпульсів. Довжина променя змінюється, дозволяючи охоплювати всі анатомічні структури фолікула, не торкаючись при цьому оточуючих тканин.

Епіляція пахв проходить без болю, опіків, мікротравм. Немає необхідності проводити маніпуляції, що відновлюють. Після повного курсу шкіра стає гладкою, ніжною.

Ми використовуємо апарат EpiLaser P MIX Limited Edition. Він оснащений сапфіровою контактною насадкою, що охолоджує, з унікальною системою охолодження. Під час дії лазера насадка нейтралізує дискомфорт, дбайливо охолоджуючи тканини.

Плюси і мінуси

Безболісна лазерна епіляція - пахви фото до і після. Лазерна епіляція на пахвах в центрі «ЕпіЛазер» має такі переваги:

 • повне охоплення всієї зони зростання цибулини;
 • безболісність;
 • відсутність наслідків та проведення без ризиків;
 • сумісність з усіма кольоротипами шкіри та волосся;
 • високий результат;
 • мінімум обмежень;
 • швидкість проведення.

Для досягнення позитивного результату треба потерпіти. Епіляція пахв складається з кількох сеансів з інтервалами в 3-4 тижні. Точну кількість визначить лікар у індивідуальному порядку. У проміжках волоски можна лише збривати, методи, пов'язані з ушкодженням цибулин, заборонені. Натомість у результаті – гладке тіло без рослинності. Для збереження ефекту може знадобитися 1-2 підтримуючі процедури на рік.

Недолік – висока вартість 3D. Але воно того варте. Якщо на шугаринг, віск, гоління доведеться витрачати кошти протягом довгих років, то після закінчення курсу епіляції, пахви залишаться гладкими назавжди. Оброблювана область невелика, порівняно з ногами чи руками, тому ціна, відповідно, нижча. Крім того, ми пропонуємо знижки для тих, хто прийшов вперше і постійних клієнтів, проводимо акції, що дозволяють заощадити.

під пахвами відгуки читайте тут. Підготовка та проведення

Епіляція не потребує особливої підготовки. Все, що необхідно зробити перед лазерним видаленням волосся з пахв, це поголити його. Довжина щетинок, що рекомендується, – 0-2 мм. Також варто уникати потрапляння прямих сонячних променів на вибрану область за 2-3 дні.

Поверхня пахв у день обробки лазером має бути чистою, сухою, не обробленою дезодорантом. Косметолог завдає гель, що посилює проникнення лазерних хвиль. Очі пацієнта та лікаря захищені спеціальними окулярами.

Сама епіляція безболісна. Спеціаліст студії підносить маніпулу приладу до зони пахв. Поверхня нагрівається тепло проникає в глибинні шари епідермісу, а насадка охолоджує верхній шар. Хвилі діють цілеспрямовано на цибулини, руйнуючи їх.

Перед першим сеансом обов'язковою є консультація зі співробітником ЕпіЛазер. Він проведе опитування клієнта з метою виявлення можливих протипоказань. А також розповість, як підготуватися до процедури, як вона проходить, скільки відвідувань салону знадобиться.

Лазерна епіляція пахв дозволена під час місячних, а ось на період вагітності та лактації краще утриматися.

Скільки разів потрібно прийти для повного вирішення завдання, залежить від багатьох факторів. Це густота та структура волосків, їх щільність, колір, особливості епідермісу. Для пахв зазвичай достатньо 6-9 процедур.

Скільки часу займає відвідування, також питання індивідуальне. Але одна з переваг 3D епіляції у її швидкості. Усунення волосків здійснюється швидше, ніж за інших лазерних методиках.

Чому потрібно кілька візитів? Тому що лазер діє тільки на волоски у стадії зростання. Їх одночасно 20%. Інші фолікули прокидаються через 2-3 тижні, частинами. Тому весь курс займає не один місяць.

Фото EpiLaser відгукиУ яких випадках не можна

Абсолютне протипоказання до лазерної епіляції пахв – алергія на ультрафіолет, фотодерматит. Тимчасові обмеження:

 • вагітність та годування груддю;
 • захворювання покривів інфекційної етіології;
 • добро- та злоякісні пухлини;
 • відкриті рани, ушкодження епідермісу.

Якщо в області пахв є рідні плями, їх прикривають лейкопластирем. У відсутності серйозних патологій, при яких не можна проводити 3D, слід заздалегідь переконатися у лікаря.

Щоб досягти бажаного без шкоди, слід дотримуватись рекомендацій косметолога. Не відвідувати солярій до і після епіляції, видаляти щетини, що відросли, тільки за допомогою бритвенного верстата або депіляційного крему.

***

3D лазерна епіляція у 2022 році - Найновіша і найкраща лазерна технологія. Це спосіб, що поєднує в собі переваги всіх попередніх, при цьому не маючи недоліків. Підходить усім. Але крім особливостей самої методики, важливим є ще й вибір салону. Ми обіцяємо уважне ставлення до кожного відвідувача, індивідуальний підхід та нове обладнання. Це підтверджують численні відгуки вдячних клієнтів. І саме це робить ЕпіЛазер однією з найкращих студій лазерної епіляції в Україні.

Опублікувати коментар