• Робочі дні

   9.00 21.00

 • Субота

    9.00 21.00

 • Неділя

   9.00 20.00

+38 067 150 88 88

+38 067 150 88 88

3D лазерна епіляція бікіні

Зона бікіні – це одне з найчутливіших місць. Тому до вибору методу епіляції слід підходити дуже уважно. Більшість способів відрізняються вираженою хворобливістю та низкою побічних ефектів. Хочемо запропонувати вам скористатися новою технологією – 3D лазерна епіляція бікіні.

ЦІНИ НА 3D ЛАЗЕРНУ ЕПІЛЯЦІЮ БІКІНІ

Зона процедуриЦіна
Глибоке бікіні (пол.губи, лобок, межяг. складка + бік. не глибоке)1020 грн  715 грн
Не глибоке бікіні (по лінії трусиків)715 грн  500 грн
Бікіні екстра (статеві губи + міжягідна складка)585 грн  410 грн
Міжягідна складка365 грн  255 грн
Лобок505 грн  355 грн
Сідниці800 грн  560 грн
Статеві губи435 грн  305 грн

 

Акції та знижки

 

Ефективна безболісна інтимна лазерна епіляція глибокого бікіні – відгуки, фотоОпис

Для видалення небажаного волосся, у тому числі в зоні бікіні, використовується гібридний трихвильовий апарат. В одному пучку світла установка генерує одночасно три типи хвиль, що розрізняються за довжиною: 808 нм (діодна), 755 нм (олександритова), 1064 (неодимова). Завдяки цьому вплив відбувається на волосяні фолікули, розташовані на різній глибині і мають різну кількість меланіну. Наші лікарі використовують обладнання останнього покоління – лазерну установку EpiLaser P MIX Limited Edition.

Переваги

Переваги 3D лазерного видалення волосся на бікіні:

 • Підходить для всіх фототипів. 3D апарат без ризиків видаляє небажану рослинність як на світлій, так і на смаглявій шкірі, засмаглій.
 • Безболісна процедура. Це особливо актуально під час епіляції зони бікіні. Рівень неприємних відчуттів зведений до мінімуму завдяки сапфіровій системі охолодження.
 • Відсутність побічних явищ. Після епіляції 3D лазером не буває висипки, опіків, подразнення та мікротравм. Ніжна поверхня в інтимній зоні залишається гладкою, без ознак лущення та сухості.
 • Висока швидкість. Обробка ділянки займає приблизно удвічі менше часу, ніж із застосуванням інших типів лазерних апаратів.
 • Результативність. Через три різновиди хвиль, 3D лазер ефективний при видаленні рослинності будь-якого відтінку, навіть дуже світлої, де меланіну мало.
 • Відсутність відновлювального періоду. Немає суворих обмежень. Можна купатися, засмагати та проходити інші косметологічні маніпуляції вже після трьох днів.

Недоліків 3D технологія практично не має. Деяких жінок зупиняє лише ціна лазерної епіляції бікіні. Але якщо перерахувати, скільки грошей йде на інші види видалення волосся в зоні бікіні, можна побачити, що лазер - не тільки найефективніший, а й вигідний метод боротьби з не потрібною рослинністю на тілі.

Протипоказання

Один із плюсів 3D епіляції – мінімум обмежень. Абсолютних протипоказань лише два:

 • фотодерматит – алергічна запальна реакція, що розвивається за підвищеної чутливості до сонячного світла;
 • порфірія – група спадкових захворювань, одним із симптомів яких є фотодерматоз – незапальний процес дерми, що виникає при впливі ультрафіолету.

Тимчасовими обмеженнями є будь-які дерматологічні проблеми в інтимній області. Не рекомендується робити лазерну епіляцію бікіні під час вагітності та під час грудного вигодовування.

Неінфекційні захворювання, зокрема хронічні під час стійкої ремісії, протипоказанням є. За наявності родимок і татуювань на ділянці, що обробляється, їх достатньо прикрити лейкопластирем.

Епіляція бікіні дозволена навіть тим, хто не народжував і при місячних. Однак у разі з міркувань гігієни слід використовувати тампон.

Як підготуватися до лазерної епіляції зони бікіні

Перед початком курсу та в перервах між процедурами необхідно дотримуватися лише двох правил:

 1. За 3-4 дні до та після епіляції інтимну зону бажано поберегти від сонячних променів та солярію. Заборона не є суворою, але дотримання цієї умови попередить надмірне ультрафіолетове навантаження на епідерміс у період його відновлення.
 2. Відмовитися від будь-яких видів депіляції, крім гоління. Це з тим, що видаляти волоски з пошкодженим коренем не можна (віск, шугарнг, епілятор, пінцет).

Безпосередня підготовка до лазерної епіляції бікіні досить проста за 1-2 дні слід голити її. Для ефективності допускаються щетинки завдовжки до 2 мм.

Як відбувається сеанс

Фото EpiLaser відгукиЛікар-косметолог консультує щодо можливих протипоказань. Крім того, він роз'яснює суть процедури та особливості догляду після неї.

Багато дівчат, які прийшли вперше до студії на епіляцію бікіні, відчувають незручність. Деяким важко роздягнутися перед незнайомою людиною. Але наші фахівці все роблять, щоб розрядити обстановку та переключити увагу на іншу тему.

3D епіляція бікіні відбувається у комфортних умовах. Жінка розташовується на зручній кушетці. Її очі захищають спеціальні окуляри. Зону бікіні обробляють спеціальним гелем, який покращує контакт із насадкою та посилює проникнення променя.

Косметологи намагаються підтримувати приємну атмосферу і відповідають на питання, що цікавлять.

Ефективність: через скільки випадає волосся

Після обробки лазером волоски почнуть випадати приблизно за два тижні. Це з особливістю роботи лазерного променя – під його впливом нагрівається меланін, що міститься у стрижні волосся. Внаслідок цього тепло доходить до фолікула, де відбувається коагуляція кровоносних судин. Він перестає отримувати харчування та відмирає, а стрижень – випадає. На цей процес потрібно трохи часу, тому перші волосинки випадають приблизно через 10-14 днів. Згодом, якщо фолікул і відновлюється, то він продукує стрижень набагато повільніше, причому саме волосся стає тоншим і світлішим.

Інтервали та проміжки між лазерною епіляцією

Скільки потрібно процедур та інтервал між ними

Кількість відвідувань салону може визначити лише косметолог. Усі волоски видалити за один раз неможливо. Більшість їх спить (перебуває у стадії спокою). Дію лазера піддаються тільки ті, які знаходяться у фазі активного зростання, а таких лише 20-30%. Наступна «порція» волосяних цибулин прокидається приблизно за три тижні. Тобто черговий сеанс можна буде проводити через 3-5 тижнів.

Тривалість курсу залежить від індивідуальних, генетичних особливостей організму. На кількість процедур нерідко впливають гормональний фон, захворювання та расова приналежність.

Згодом, щоб шкіра продовжувала бути гладкою та шовковистою, потрібно проведення 1-2 коригувальних сеансів на рік.

Рекомендації після лазерної епіляції

У перші дні не бажано користуватися мочалками. Засоби інтимної гігієни мають бути гіпоалергенними і без ароматів. При виборі спідньої білизни перевагу віддавати натуральним тканинам. Одяг не повинен тиснути і дратувати шкіру.

Мережа студій лазерної епіляції Epilaser відгуки.Якщо хочете зробити 3D лазерну епіляцію бікіні, приходьте в спеціалізовану студію EpiLaser. Лікарі-косметологи акуратно та без болю проведуть обробку делікатної зони за допомогою сучасного лазерного обладнання. Результат роботи часто перевершує очікування і тішить довгий час. Ви зможете вибрати найбільш прийнятний варіант лазерної епіляції бікіні – глибоке, класичне чи часткове.

Завдяки доступній вартості, індивідуальному підходу до кожного клієнта та використанню сучасного обладнання студія ЕпіЛазер вважається однією з найкращих не лише у Києві, а й в Україні. Підтвердженням цьому – численні відгуки задоволених клієнтів, які вже пройшли 3D епіляцію.

Опублікувати коментар