• Робочі дні

   9.00 21.00

 • Субота

    9.00 21.00

 • Неділя

   9.00 20.00

+38 067 150 88 88

+38 067 150 88 88

Ціни на ЕЛОС епіляцію

Серед великої кількості способів лазерної епіляції саме технологію ELOS можна назвати втіленням мрії. Це стало можливим завдяки інноваційній ідеї – поєднання раніше відомих методик в одну. В результаті впровадження нових розробок у б'юті-індустрію, ЕЛОС епіляція стала найбезпечнішою, безболісною, ефективною і за доступною ціною в Києві кожній дівчині.

Ціни на лазерну ELOS епіляцію в Києві

Зона процедури

Ціна

Зони особи

Верхня губа265 грн  185 грн
Віскі265 грн  185 грн
Підборіддя275 грн  195 грн
Передня або задня поверхня шиї395 грн  275 грн
Щоки325 грн  230 грн
Лоб265 грн  185 грн
Обличчя повністю780 грн  545 грн

Зони ЕЛОС епіляції рук

Пахви395 грн  275 грн
Передпліччя635 грн  445 грн
Руки по всій довжині (обидві)870 грн  610 грн
Кисті рук плюс пальці (обидві)300 грн  210 грн

Зони тулуба

Зона декольте320 грн  225 грн
Ареол молочних залоз265 грн  185 грн
Груди550 грн  385 грн
Живіт550 грн  385 грн
Біла лінія живота300 грн  210 грн
Спина1120 грн  785 грн
Плечі475 грн  335 грн
Поперек395 грн  275 грн

Зони ЕЛОС епіляції ніг

Ноги (обидві, повністю)1850 грн  1295 грн
Стегна1080 грн  755 грн
Гомілки (обидві)790 грн  555 грн
Коліна (обидві)265 грн  185 грн
Стопи + пальці ніг240 грн  170 грн

Інтимні зони

Бікіні глибоке (пол.губи, лобок, межяг. складка + за контуром трусиків)925 грн  650 грн
Бікіні не глибоке (по лінії трусиків)650 грн  455 грн
Бікіні екстра (статеві губи + міжягідна складка)530 грн  370 грн
Міжягідна складка330 грн  230 грн
Лобок460 грн  320 грн
Сідниці725 грн  510 грн
Статеві губи395 грн  275 грн

 

Акції та знижки

 

Що це таке?

Фото епіляції у EpiLaser відгуки. ELOS видалення волосся – процедура, яка підсумовує переваги фото та електроепіляцій, в основі якої лежить вплив оптичної та електричної енергії. Ця методика використовує світлооптичну синергію для одночасного впливу цих енергій на підшкірну частину волосинки. Світлові імпульси та радіохвилі:

 • нагрівають цибулину та судинні компоненти;
 • руйнують структуру волосся;
 • дестабілізують стрижень.

Після ЕЛОС епіляції волосся витончується, випадає і на цьому місці більше не виростає ніколи.
Цей метод широко застосовується у всьому світі, згідно зі статистикою задоволеність клієнтів від ЕЛОС досягає рекордної цифри – наближається до 99%.
У студії ЕпіЛазер у Києві гостям, які хочуть позбутися небажаної рослинності без болю та назавжди, ми пропонуємо найкращу епіляцію. Її проводять дипломовані лікарі-косметологи на технологічному обладнанні – EpiLaser SHR 950 S. Висока кваліфікація фахівців, використання досвіду зарубіжних колег, дотримання необхідних медичних стандартів дозволяють перетворити видалення небажаного волосся із хворобливої та травматичної терапії на приємну та безпечну.
Безперечні переваги ЕЛОС перед іншими видами усунення волосся:

 • безболісна та комфортна;
 • підходить для всіх типів шкіри;
 • відсутність опіків та травм;
 • видалення сивого та пушкового волосся;
 • можливість її проведення під час засмаги.

У чому різниця між електро, фото та ЕЛОС?

ЕлектроепіляціяРізниця між методами епіляції очевидна не тільки для відвідувачів, а й для косметологів, які відповідають за ефективність, безболісність, безпеку.
Електро-метод цим критеріям безпеки відповідають не повною мірою. Так, під час цієї процедури доводиться терпіти біль, а через не компетентність майстра, отримувати рубці, які вимагають тривалого реабілітаційного періоду. У фотоепіляції видалені волоски, через якийсь час знову починають рости, оскільки неможливо зруйнувати фолікул повністю. Звичайна діодна і фото методика безсила для видалення світлого волосся, а також сивини.
При ЕЛОС епіляції:

 • руйнуються повністю всі складові волоска;
 • виключається можливість повторної їх появи у місцях обробки;
 • не потрібно відновлювального періоду;
 • відсутні побічні ефекти.

Секрет такої ефективності епіляції простий – можливості електричної та світлової енергії при поєднанні не лише доповнюють, а й потенціюють одне одного. Це призводить до того, що прилади здатні здійснювати терапію з меншою потужністю без втрати ефективності. У результаті – гладка оновлена шкіра.

Етапи ЕЛОС епіляції

Переваги тут. Ми запрошуємо оцінити переваги в одній із студій EpiLaser, яка представляє мережу центрів апаратної косметології в Україні. До послуг гостей:

 • дипломовані майстри;
 • нове апаратне обладнання;
 • сучасний затишний інтер'єр.

Перед проведенням епіляції ЕЛОС особливої підготовки не потрібно, крім того, що потрібно поголитися.
У призначений час клієнта у студії зустрічає фахівець. Він при розмові та візуальному огляді робить висновок про наявність або відсутність обмежень для епіляції. Після чого все відбувається за такими етапами:

 • людина укладається горизонтально на кушетку, займає зручне становище;
 • лікар налаштовує на приладі вибрану потужність, інтервал імпульсів;
 • для кращого проникнення лазера дерму наносить гель-провідник;
 • клієнт та лікар надягають на очі окуляри із захисними лінзами проти спалахів;
 • підносить маніпулу безпосередньо до обраної вами зони та починає обробку.

При кожному спалаху може відчуватися легке поколювання, тепло, які відразу компенсуються електросистемою охолодження. Це робить епіляцію комфортною та безболісною.
Тривалість сеансу залежить від площі обробки та від поставлених завдань перед косметологом. Наприклад, епіляція області глибокого бікіні займає близько 20 хвилин. Періодичність визначає спеціаліст індивідуально кожному за клієнта. Як правило, для досягнення повного ефекту потрібно 6-8 сеансів з інтервалом 3-4 тижні.
Примітно, що скептично налаштовані до ЕЛОС люди вже після перших відвідувань студії кардинально змінюють свою думку. Залишаються задоволеними навіть проміжними результатами.
Судячи з відгуків людей, які мають негативний досвід епіляції застарілими способами, ЕЛОС повернув їм надію позбавитися волосся назавжди без наслідків для здоров'я.

Через який час після епіляції шкіра стане ідеально гладкою?

Апарат ЕЛОС EpiLaser 950Для цього потрібен час. Не варто сподіватися, що можна вирішити проблему, звернувшись один, а то й кілька разів до косметолога. Справа тут не як надання послуг, а в особливостях зростання волосинок.
За один раз можна видалити лише до 20% всієї вашої рослинності – тієї, яка зараз перебуває в активній фазі росту. Інші, сплячі волоски до наступного сеансу активізуються теж частково і будуть готові поглинати лазерні імпульси. З кожним наступним ЕЛОС епіляцією волосинки будуть все рідше і, зрештою, повністю зникнуть.
Лазерний промінь точково потрапляє крізь дерму в цибулину і руйнує не лише її, а й компоненти, що забезпечують їхнє харчування. Позбавлений підживлення стрижень стає податливим, не здатним утриматися в лунці і випадає. Але слід знати, що ця дія має пролонгований характер. Навіть якщо після візиту ви побачили на своєму тілі волоски, що залишилися, будьте впевнені - механізм їх ліквідації вже запущений, і вони неминуче зникнуть через кілька днів.
У проміжках між процедурами ЕЛОС епіляції шкірка повністю відновлюється, а цибулини дозрівають. Виходячи з індивідуальних особливостей клієнта – часу дозрівання цибулини, густоти та структури волосин на зонах обробки, лікарем вибирається тактика та визначається приблизна кількість процедур, тривалість перерв між ними.

Протипоказання до епіляції

ЕЛОС епіляція в ЕпіЛазер. ЕЛОС дозволяє знизити потужність приладів за рахунок суміщення двох видів енергій, що зводить нанівець можливі пошкодження шкірки. Система охолодження та контролю параметрів приладів (інтенсивності імпульсів, їх частоти) забезпечують надійний захист – шкірна поверхня не перегрівається, не виникає подразнення, виключаються опіки та пошкодження.
Спрямований промінь лазера при контакті з поверхнею тіла розсіюється і проникає в дерму трохи більше, ніж 5 мм. Цього достатньо, щоб зруйнувати структуру кореня, але безпечно для здоров'я.
Однак необхідно знати, що вона підходить не всім. До протипоказань до ЕЛОС епіляції відносяться:

 • онкологія;
 • хронічні хвороби життєво важливих органів;
 • цукровий діабет;
 • дефіцит імунітету, обумовлений захворюваннями або прийомом ліків-імуносупресантів;
 • порфірія, що проявляється фотодерматоз;
 • непереносимість ультрафіолету (алергія);
 • вірусні та бактеріальні інфекції, які порушують цілісність покривів у галузі обробки;
 • келоїдні рубці, родимки, освіти;
 • шкірні хвороби;
 • металеві імпланти.

Метод під забороною для вагітних і жінок, молодих людей до 16 років, а також для людей з кардіостимуляторами. При місячних ЕЛОС епіляцію проводити можна.
Якщо до цього передували омолоджуючі маніпуляції, пілінги, необхідно пересунути епілювання на пізніший термін (має пройти не менше 2 тижнів після них).

Відвідувачі

До нас все частіше звертаються люди, з бажанням назавжди позбудеться зайвих волосків. Наша лазерна епіляція – ідеальний спосіб вирішення проблеми. Гладеньке тіло - це не тільки красиво, гігієнічно, але часом і необхідність певної діяльності.
І тим, у кого чутлива, схильна до роздратування, шкіра доводиться по-справжньому страждати. Чи не сучасні методи ліквідації не приносять потрібного ефекту. Доводиться дедалі частіше піддавати одні й самі ділянки тіла маніпуляціям. Від чого поверхня стає запаленою, роздратованою та пошкодженою.
Серед гостей студії епіляції ЕпіЛазер чимало тих, для яких метод ELOS привабливий не лише високими технологіями, а й гарантованим ефектом. Після курсу відвідувачі з вдячністю залишають відгуки про цю процедуру, як ефективну та безпечну.

Гарантії позитивного результату

Досягти абсолютно гладкої шкіри можна тільки після закінчення повного курсу ЕЛОС епіляції. Для кожної людини це свій період. Лікар визначає персональні особливості росту волосочків, їх щільність, а також стан дерми та больовий поріг.
Для тотального знищення волосся косметологу потрібно вибрати періоди синхронного їх зростання, коли щетинки чутливі до лазерного випромінювання. У бажанні досягти ідеального образу якнайшвидше, не потрібно поспішати фахівця. Короткі інтервали та часті візити можуть знизити ефективність курсу та ще більше віддалити від наміченої мети.
Після завершення останнього сеансу ЕЛОС епіляції можна буде оцінити результат методики, яка гарантує повну та безповоротну ліквідацію всієї непотрібної рослинності. Але для підтримки ефекту рекомендується виконувати процедуру 1-2 рази на рік.

Безболісна епіляція ЕЛОС в ЕпіЛазер. Чи виправдані високі ціни на ЕЛОС епіляцію у Києві?

Вартість послуги залежить від кваліфікації лікаря, вибору салону, обсягу роботи. Якісне сертифіковане обладнання, що відповідає європейським стандартам, кращі витратні матеріали, фахівці, які підвищують свою кваліфікацію – це не може бути дешево. Тому що йдеться про збереження здоров'я та не заподіяння шкоди людині.
В EPILASER КИЇВ ми пропонуємо своїм гостям гнучку систему знижок, яка робить ЕЛОС епіляцію цілком доступною. А якщо врахувати, що після неї про все непотрібне волосся можна буде забути раз і назавжди. На відміну від інших старих способів, які вимагають довічних відвідувань салонів краси – виходить зовсім недорого.

Необхідні рекомендації

Загар не є протипоказанням. Однак, щоб додатково не травмувати поверхню, варто утриматися від інтенсивних сонячних ванн. Також від відвідування солярію приблизно за 3 дні до сеансу ЕЛОС. Це допоможе уникнути пігментації, роздратування і позитивно позначиться.
В інтервалах між процедурами категорично забороняється вищипувати щетинки, позбавлятися їх будь-якими способами депіляції, крім гоління. Це знижує ефект та відсуває кінцевий результат на невизначений термін.
Щоб усе пройшло без ексцесів перед епіляцією, як перед будь-якою іншою медичною косметологічною процедурою. Бажано пройти обстеження та отримати консультації таких медиків, як ендокринолог, мамолог та дерматолог.
У разі дотримання всіх рекомендацій, бездоганно гладке тіло стане втіленням дива. А сам процес ЕЛОС епіляції залишить лише приємні спогади та позитивні емоції.

Коментарі

 • Даша

  28.01.2020
  відповісти

  Привіт хотіла записатися до вас на епіляцію, обличчя та пахви, бажано на найближчий час 095******* Вайбер

 • Julia

  03.01.2021
  відповісти

  Thank you!

 • Ірина

  10.04.2021
  відповісти

  Світле волосся видаляє?

 • Оксана

  11.05.2021
  відповісти

  Добрий день))) хочу записатися до вас, вайбер 068*******

 • Олександра

  24.05.2022
  відповісти

  Здрастуйте, хочу записатися до Вас 097******* якщо можна, то телеграм або вайбер. Заздалегідь дякую! ^^

 • Каріна

  13.06.2022
  відповісти

  Здрастуйте, хотіла б записатися до Вас на епіляцію, якщо можна то в Вайбер 063……. Заздалегідь дякую!

 • Тамілн

  11.06.2023
  відповісти

  Доброго дня! Скільки разів потрібно депілювати зону обличчя? Дякую

Опублікувати коментар