• Робочі дні

   9.00 21.00

 • Субота

    9.00 21.00

 • Неділя

   9.00 20.00

+38 067 150 88 88

+38 067 150 88 88

Графік, інтервали та проміжки між лазерною епіляцією

Інтервали між лазерною епіляцією

Яким буде інтервал між сеансами лазерної епіляції, може сказати лише лікар-косметолог, виходячи з ваших індивідуальних особливостей та загальноприйнятих норм.

Після візуального огляду та розмови з клієнтом у спеціаліста виробляється тактика проведення маніпуляцій – кількість сеансів та їх періодичність.

 Чи є встановлений графік курсу?

Скільки часу має пройти між сеансами лазерної епіляції? Фахівці рекомендують її проводити з проміжками, які збігаються з циклом росту волосся та ділять фази на:

 • сприятливий час – анаген, фаза активного росту, коли лазер легко справляється з волосками;
 • несприятливий час – катаген (ороговіння волосинок) та телоген (заміна старого волосочка на новий), коли ефективність терапії знижується.

ELOS епіляція проміжок

Після першого візиту, косметолог оцінить ступінь того, як волоски піддаються дії лазера, призначить наступне відвідування. Ця перерва важлива і потрібна для того, щоб:

 • ослаблене волосся відпало;
 • цибулини, що залишилися, увійшли в період зростання.

Також за цей час шкіра повертається у свої звичайні параметри, її чутливість зменшується і вона спокійно реагує на наступну обробку.

У середньому проміжок між лазерною епіляцією становить від 3 тижнів до 3 місяців, і залежить від:

 • фази росту волосків;
 • галузі обробки;
 • індивідуальних властивостей організму;
 • раптових гормональних збоїв.

Таким чином, повний курс, що складається з 7-12 разів, розрахований приблизно на рік, а іноді й більше.

Варто врахувати, що ці інтервали прийнятні для типових випадків, не обтяжених аномально підвищеною волохатістю або гормональними сплесками, що ведуть до сильного оволосіння. Усі ці нюанси наш косметолог візьме на замітку та скоригує схему відвідувань індивідуально для кожного клієнта.

 Що ще треба знати?

Після кожного візиту до салону, волосся в зоні епілювання буде все менше. Не варто дивуватися, що перерви між сеансами епіляції збільшуватимуться за часом – того потребує специфіка методу. На етапі завершення курсу клієнту можуть призначати завершальні відвідування студії з інтервалом вже 6-8 тижнів. А потім епіляцію, як підтримуючу процедуру, достатньо проводити 1 або максимум 2 рази на рік.

Потрібно знати, що при деяких гормональних стрибках або у зв'язку з віковими змінами через 2-3 роки в дермі знову можуть утворитися цибулини. У цьому випадку слід діяти вже за відомою схемою, повторити цикл процедур та знову стати володарем гладкої шкіри.

Не треба боятися, що курс лазерного видалення волосся - Довгий за часом процес. І вам доведеться, можливо, відчувати дискомфорт, дивлячись на свою ще не бездоганну шкіру. Насправді вже після 1-го візиту найсильніші та товсті волоски випадуть. На поверхні залишаться слабші, тонкі, які найменше впадають у вічі. У результаті зони бікіні, пахв, ніг, обличчя, рук будуть виглядати акуратніше і доглянутіше, ніж до обробки лазером.

Київ лазерна епіляція інтервал на фотоВідмінним бонусом для тих, хто ставиться до своєї зовнішності педантично, є той факт, що в перервах між процедурами лазерної епіляцією ще краще незадовго до її проведення голити зони. Це значно полегшує час очікування, дозволяє носити відкритий одяг, зберігає позитивний емоційний фон людини.

Що під забороною у проміжок між епіляцією?

Важливо, щоб усі маніпуляції проводились кваліфікованими спеціалістами за допомогою сучасної апаратури.

У студії апаратної косметології ЕпіЛазер створено всі умови для втілення мрії кожної дівчини у життя. У руках наших лікарів-косметологів ви відчуєте себе надійно та комфортно, а їх докладні консультації та рекомендації допоможуть не нашкодити собі в інтервалах між процедурами лазерної епіляції, зберегти не лише красу, а й здоров'я.

Час між походом у салон необхідно присвятити догляду за шкіркою. А саме:

 • користуватися сонцезахисними кремами;
 • інтенсивно зволожувати;
 • подбати про її харчування.

Це допоможе дермі відновитись і легко перенести чергову обробку.

Щоб уникнути побічних реакцій після епіляції потрібно дотримуватися деяких рекомендацій.

Протягом 2 діб забороняється відвідувати:

 • сауну;
 • лазню;
 • басейн;
 • відкриті водоймища.

Протягом 3 днів необхідно відмовитися від використання лосьйонів та тоніків на основі спирту.

Скасується на 4 днів прийом сонячних ванн та відвідування солярію.

На весь період лазерної епіляції під забороною депіляція воском, кремом, шугаринг у сфері зон, оброблюваних лазером.

При дотриманні цих нескладних правил наступна епіляція пройде у звичному режимі і наблизить ще на один крок до вашої мрії про ніжне і гладке тіло.

Автор
Горун Віра Володимирівна - Фахівець лазерної епіляції
Лікар, косметолог, фахівець лазерної епіляції Горун Віра Володимирівна

Опублікувати коментар