• Робочі дні

     9.00 21.00

  • Субота

      9.00 21.00

  • Неділя

     9.00 20.00

+38 067 150 88 88

+38 067 150 88 88

Чи боляче робити лазерну епіляцію

Чи боляче робити лазерну епіляцію?

Питання про болючість процедури виникає у кожної жінки, яка вперше вирішила пройти лазерну епіляцію. Звичайно, практично всі представниці прекрасної статі чули про її безпеку та ефективність.

Але чи боляче робити лазерну епіляцію – суто суб'єктивне відчуття, тому спиратися на думку інших у разі досить складно.

У чому полягає суть процедури?

Фото EpiLaser відгукиПри дії лазера відбувається нагрівання меланіну, що веде до коагуляції фолікул, що живлять кровоносних судин. В результаті зростання волоска припиняється, і повторно на цьому місці він не здатний вирости довгий час. Можливо лише поява гармата, але й той поступово зникне під час наступних візитів до салону.

На курс зазвичай потрібно 8-10 відвідувань салону. Тривалість залежить від деяких факторів, і насамперед від гормонального фону та особливостей епілюваної області. Після повного курсу небажана рослинність повністю зникне кілька років. Однак протягом цього часу доведеться періодично відвідувати косметолога і видаляти поодинокі волоски, що «прокинулися».

Нагрівання - значить боляче. Вплив лазерним променем точковий і короткочасний - лише один спалах. Не торкається шкірних покривів, а впливає тільки на меланін. Максимум, що можна відчути – невеликий дискомфорт, який може зазнати кожна дівчина. Якщо шкіра відрізняється підвищеною чутливістю або на ній досить велика кількість волосся, попросіть попередньо знеболити епільований ділянку. Але таке трапляється досить рідко.

Підготовка до епіляції

Це не менш важливий етап, ніж вибір кваліфікованого фахівця. Від правильності дій зумовлюється, чи боляче лазерну епіляцію робити, а також ефективність.

Сам підготовчий процес може зайняти більше часу, ніж процедура. Усі тонкощі цього етапу зазвичай розповідає косметолог під час попередньої консультації. Але спочатку він проводить опитування клієнтки з метою виявлення можливих протипоказань. Якщо їх немає, розпочинається підготовка до епіляції.

Насамперед, за 2-3 тижні рекомендується перестати користуватися освітлювальними засобами, припинити робити депіляцію іншими методами та уникати інсоляції. За кілька днів до лазерної епіляції відмовитися від косметики, що доглядає, а напередодні голити все відросле волосся.

Слід заздалегідь подбати про одяг. Оскільки шкірний шар після сеансу буде роздратований, найкраще вибрати сукню з натуральної тканини вільного покриву. Джинси та інший одяг в цьому випадку абсолютно не підходять.

Видалення волосся лазером

лазерна епіляція верхньої губиГоловний етап, на який так чекають усі жінки. Перед епіляцією косметолог задає відповідні індивідуальні налаштування. Лікар та пацієнтка обов'язково надягають спеціальні окуляри.

Епіляція може тривати 10-60 хвилин. Залежно від площі, яку потрібно обробити, та густоти волосяного покриву. Після закінчення лікар інструктує, як доглядати шкіру після епіляції. Зокрема, кілька днів не можна відвідувати сауну та лазню, користуватися басейном або приймати ванни, а також засмагати. Спочатку не слід застосовувати дезодоранти та інші засоби для догляду, що містять спирт.

За дотримання всіх цих правил роздратування, а разом з ним і дискомфорт швидко пройдуть. В іншому випадку доведеться зіткнутися з низкою неприємних побічних ефектів і ускладнень, позбутися яких буде проблематично.

Від чого залежить боляче чи ні робити лазерну епіляцію?

Насамперед, від зони тіла, а також чутливості та больового порога.

При обробці особливо «ніжних» місць попередньо наносять пом'якшувальний гель, що містить анестетик. Найчастіше це лідокаїн. Але якщо на нього алергія, слід попередити фахівця заздалегідь, і він підбере інший знеболюючий засіб.

Прийом знеболювальних таблеток часто себе зовсім не виправдовує. Вони діють системно на весь організм, інколи ж навіть вибірково. При епіляції потрібно знизити чуттєвість певної області. Тому таблетовані анальгетики є малоефективними.

Ступінь болісності лазерної епіляції на певних ділянках тіла

  • Особа. Одне з найчутливіших місць. Сеанс має тривати не більше 10 хвилин. Виразність болю на обличчі та верхній губі залежить від товщини дерми, структури волосків та їх густоти. Під час процесу особливо уважно слідкувати, щоб промінь лазера не потрапив у вічі. Інакше засліпить, як від сонця. Клієнтці обов'язково видають захисні окуляри.
  • Груди. У жінок там бувають поодинокі волосинки. Зовсім інакша справа у чоловіків. І тут процес може затягуватись на 40-60 хвилин. Він завдає деяку болючість. Однак багато чоловіків воліють її терпіти, ніж зізнатися і попросити знеболити груди. А даремно. Волосся у чоловіків досить товсті, і на грудях, особливо біля сосків, нерідко епіляцію боляче робити.
  • Руки, живіт, спина та пахви. Проходить практично безболісно. Застосування анестетиків не потрібне.
  • Зона бікіні. Одна з найчутливіших ділянок. У тонкій шкірі знаходиться велика кількість нервових закінчень, що і провокує біль у ділянці бікіні. Тому якщо роблять на старих апаратах, лікар завжди вдається до знеболювання за допомогою місцевих анестетиків.
  • Ноги. Зона, яка найчастіше піддається епіляції. Безболісна. Але деякі неприємні відчуття на ногах можуть випробувати ті, хто має низький поріг болю.

Болючих відчуттів не завжди вдасться уникнути. Тому щоб було боляче лазерну епіляцію робити, краще звертатися до сучасних центрів надання таких послуг.

У мережі студій EPILASER використовують найновіше безболісне обладнання з потужною системою охолодження робочих маніпул за технологією ELOS і 3D.

А ось дискомфортність та побічні явища після сеансу можна попередити. Секрет криється у правильному підготовці до лазерного видалення волосся. І суворе дотримання всіх рекомендацій після процедури.

Автор
Горун Віра Володимирівна - Фахівець лазерної епіляції
Лікар, косметолог, фахівець лазерної епіляції Горун Віра Володимирівна

Опублікувати коментар