• Робочі дні

     9.00 21.00

  • Субота

      9.00 21.00

  • Неділя

     9.00 20.00

+38 067 150 88 88

+38 067 150 88 88

Що не можна робити після лазерної епіляції

Що не можна робити після лазерної епіляції?

Лазерна епіляція - Найпопулярніший, безпечний і ефективний метод видалення небажаного волосся. Це підтверджено нашим багаторічним досвідом. Виконання рекомендацій про те, що робити не можна після лазерної епіляції – необхідна складова кінцевого результату.

ЕпіЛазер у Києві - Важливо підтримати роботу, виконану професіоналами, дотримуватися нескладних правил і в результаті мати те, що хотілося - гладку, ідеальну шкіру.

У нашій мережі студій сучасної лазерної епіляції у Києві EpiLaser ви отримаєте не лише якісну послугу, а й професійну консультацію. На ваші запитання дадуть відповідь досвідчені лікарі-косметологи. Вони дадуть детальний інструктаж про те, що можна робити після закінчення процедури, а від чого варто на якийсь час відмовитися.

 

 

 

Що не можна робити після епіляції лазером?

Косметичне усунення небажаної рослинності саме по собі нешкідливе та безпечне. Але за цей стан після закінчення маніпуляцій відповідає безпосередньо сам клієнт. Від того, як ви поставитеся до себе – з особливою любов'ю чи безладно, залежить результат.

Під забороною:

  • відвідування солярію;
  • знаходження під прямими променями сонця.

Протягом тижня після епіляції слід відмовитися від:

  • пілінгів;
  • відбілюючих масок;
  • скрабування та чищення.

Не можна робити депіляцію:

  • воском;
  • цукровою карамеллю;
  • електроепіляторами;
  • пінцетом.

Якщо ви видаляли зайві волоски на обличчі, кілька днів не рекомендовано користуватися косметичними засобами на основі спирту та його похідних. Головне завдання у післяпроцедурний період – це ретельне зволоження та харчування, а також вміст шкіри у чистоті.

Після епіляції заборонені лазні, а також фізичні навантаження, що викликають підвищене потовиділення через небезпеку запалення фолікулів.

Купання в басейні та водоймищі не рекомендується протягом 2-3 діб через небезпеку інфікування оброблених ділянок тіла.

Влітку не можна після видалення волосся лазером виходити на вулицю без сонцезахисного крему з SPF не менше 50, який буде надійним бар'єром від шкідливого ультрафіолету.

Після лазерної епіляції не можна робити масаж – рекомендується утриматися від нього протягом 3 днів.

Рекомендації після процедури лазерної епіляції

Після обробки тіла лазером усі поради спрямовані на дбайливий догляд та відновлення шкірки. Для цього достатньо її:

  • посилено зволожувати;
  • використовувати поживні засоби.

Засоби для догляду краще вибирати перевірені, з хорошими складами, тому що в цей період краще не експериментувати. При необхідності, щоб усунути відчуття стягнутості креми, гелі, муси потрібно наносити якомога частіше.

Після лазерної ЕЛОС і 3D епіляції шкіра не травмується, не піддається стресу - тому виконання елементарних правил допоможе незабаром отримати бажаний результат.

Чому не можна купатися

Читайте, коли не можна митися і приймати ванну - Ось чого не можна робити після лазерної епіляції, то це купатися. Причому значення не має вигляд водоймища – ванни, море, басейни, все доведеться відкласти на потім. Поспішаємо вас заспокоїти, це короткочасні заборони, яким є пояснення. Не рекомендується купатися, тому що в:

  • басейні вода обробляється хлором та іншими дезінфікуючими препаратами, що може спричинити алергію та подразнення;
  • ванні або лазні гаряча вода розпарює шкірні покриви, зможе викликати її набряк;
  • відкритому водоймищі високий ризик інфікування ослабленої шкірки.

Звичайно, з метою гігієни необхідно приймати душ, але не раніше ніж через добу.

Обмеження мають тимчасовий характер - до 1 тижня, а потім ви повною мірою зможете зайнятися звичними справами.

Які процедури категорично заборонені

Не можна до спортзалу, солярій ходити. Після лазерної епіляції не можна:

  • засмагати - промінчики сонця однакові за дією зі світловим випромінюванням лазера, що може призвести до опіку;
  • грітися – під гарячим душем, у сауні;
  • ходити в солярій - пряме або розсіяне випромінювання від ультрафіолетових ламп ще більше висушує дерму, підвищує її чутливість;
  • відвідувати спортзал - великі навантаження змушують активніше працювати потові залози, що може призвести до побічних реакцій у місцях епіляції;
  • використовувати агресивні косметичні методи – кислотні пілінги, креми-скраби та скатки для очищення епідерми, масочки з відбілюючим ефектом.

Засмагати на сонці - ось що не можна робити після процедури навіть на зоні бікіні. Також заборонені будь-які види депіляції, крім гоління, які знижують ефективність епіляції, роблять її болючішою.

Здебільшого навіть суворі заборони тривають не більше ніж 20 днів. За цей час шкіра повністю відновлюється, стає менш чутливою до епіляції та готова до наступних сеансів.

Крім того, фахівці рекомендують якийсь період після процедури відмовитись від алкоголю, вживання якого вважається стресом для всього організму і зокрема для дерми.

Коли можна у сауну?

Не можна ходити в лазню та сауну. Сауна - те місце, де людина відчуває незвичайні відчуття від впливу на тіло пари та високих температур. Це спосіб розслабитися і зарядиться бадьорістю.

Утриматися такого заняття тим, хто регулярно відвідує її складно.

Але якщо ви зробили епіляцію, важливо дотримуватися всіх рекомендацій до кінця. Улюблене заняття може нашкодити, і тоді мрія про гладкість відсунеться на невизначений час. Вся справа в негативному впливі на оброблені зони тепла та води, і не варто наражати на непотрібний ризик свій організм. Тим більше, що всього через 1 тиждень ви вже будете насолоджуватися улюбленим захопленням без ризику для здоров'я.

Чому після лазерної епіляції не можна робити шугаринг та воскову

На пахвах, обличчі, ногах, руках – шугаринг, вищипувати – чому не можна робити? - Дізнайтеся першими! Після лазерної терапії цибулини стають податливими, судинні складові фолікула пошкоджуються і ослаблена волосинка вилазить природним шляхом. Треба знати, що це станеться не цього дня. Але оскільки лазер запустив процес неминучої загибелі фолікула – це неминуче. Під час сеансу гине живе волосся, яке знаходиться в стадії зростання.

Деякі нетерплячі клієнти вирішують покращити ефект, вищипувати волосся і, кваплячи події, вдаються до воскової депіляції або шугарінгу. Вони видаляють нові живі волоски, які після процедури прокинулися і почали рости. Це грубе порушення рекомендацій призводить до того, що ефект від сеансу зводиться нанівець.

Виконати поради після лазерної епіляції просто, не накладно і не трудомістко. А в результаті мрія стане реальністю, і ви зможете насолодитися своїм ідеальним тілом у найближчому майбутньому без наслідків для здоров'я.

Автор
Горун Віра Володимирівна - Фахівець лазерної епіляції
Лікар, косметолог, фахівець лазерної епіляції Горун Віра Володимирівна

Опублікувати коментар