• Робочі дні

   9.00 21.00

 • Субота

    9.00 21.00

 • Неділя

   9.00 20.00

+38 067 150 88 88

+38 067 150 88 88

Наслідки лазерної епіляції

Наслідки лазерної епіляції

Жінок, які ще вибирають спосіб ліквідації зайвого волосся, цікавить – чи є наслідки після лазерної епіляції. Їх побоювання ґрунтуються на суперечливих відгуках про результати даної процедури і самостійно розібратися, які з них правда, а які вигадка неможливо.

жахливі та негативні відгуки - фотоКому довіряти

Якщо довіряти професіоналам у галузі естетичної медицини, то вони в один голос заявляють, що найбезпечнішими та найефективнішими способами видалення волосся вважається ЕЛОС і 3D лазерна епіляція. Саме ці технології здобули довіру у більшості клієнтів завдяки відсутності негативних наслідків.

Тоді звідки беруться міфи про опіки та рубці? Очевидно, що їх розпускають некомпетентні люди, які не мають уявлення про принципи роботи даних технологій.

Як уникнути негативних наслідків лазерного видалення волосся

Принцип дії ЕЛОС та гібридних трьох-хвильових апаратів побудований таким чином, щоб наслідки від лазерної епіляції були виключно позитивними. Здійснювати ці маніпуляції можуть лише дипломовані лікарі-косметологи, які мають досвід роботи із високотехнологічними приладами.

У нашій студії інноваційної апаратної косметології ЕпіЛазер працюють фахівці вищої кваліфікації, які відповідають за безболісність та безпеку. Клієнти, опинившись у їхніх надійних руках, почуваються комфортно, повністю довіряють їм.

Під час сеансу лікар:

 • встановлює параметри приладу – його потужність та інтервал спалахів;
 • пропонує надіти захисні окуляри;
 • наносить гель, що допомагає проникати лазеру прямо у волосяний фолікул.

Після процедури, проведеної за всіма правилами, людина не побачить ні жахливих шрамів, ні інших негативних змін.

Як діє лазерний промінь?

При ЕЛОС епіляції симбіоз світлової та радіохвильової енергії дає можливість набагато знизити потужність лазерної апаратури. Це досягається тим, що обидва випромінювання не лише доповнюють, а й потенціюють одне одного. В результаті на малій потужності, але без втрати ефективності промінь сфокусовано і вузькоспрямовано діє безпосередньо на волосяну цибулину.

При зіткненні з тілом промінь розсіюється. Його сила така, що він проникає в дерму не більше ніж на 5 мм. Цього достатньо, щоб зруйнувати фолікул та його судинні складові, але недостатньо, щоб пошкодити оточуючі тканини, а тим більше внутрішні органи. Те саме стосується і лімфатичних вузлів, які знаходяться поруч з пахвами і зоною бікіні – лазер просто до них бракує.

При тріо-кластерній лазерній епіляції світлова енергія, що руйнує цибулину, працює у 3 діапазонах довжини хвилі, що дозволяє ефективно працювати на всіх фототипах шкіри без наслідків. А довгостроковий результат забезпечений дією лазера на всі анатомічні складові волосинки. Діодний гібридний апарат є дбайливим до сусідніх тканин, основною метою для нього є меланін.

Після закінчення епіляції в зоні обробки шкіра може бути червоною - це тимчасова реакція, яка зникне без сліду через півгодини.

Чи росте волосся після лазерної епіляції

глибоке бікіні, обличчя фотоЦе найпопулярніші питання про епіляцію - і чи можна позбутися їх за один сеанс хоча б на обличчі, над верхньою губою, в області глибокого бікіні, де не так багато волосків? Тим, хто хоче мати гладкість, доведеться набратися терпіння – за один раз усі волоски видалити не вдасться. І справа не в тому, що маніпуляція проводиться неякісно, а в особливостях впливу енергії лазера на фолікули.

Під час вашого візиту до косметичного салону частина волосинок перебуває в активній фазі росту, а частина – у сплячій. Впливу піддаються саме живі волосики – вони руйнуються разом із кореневою та судинною системою, гинуть і не з'являються більше ніколи. Але через деякий час після позбавлення від рослинності людина раптом бачить нові волосинки - це прокинулися сплячі, і вже вони підвладні впливу апаратів.

Скільки знадобиться процедур і з яким інтервалом їх проводити вирішує косметолог для кожного клієнта в індивідуальному порядку. За відгуками в середньому знадобиться 6-12 сеансів з інтервалом 4-5 тижнів.

Протипоказання

Лазерна епіляція без наслідків можлива у разі, якщо враховано можливі протипоказання. Це:

 • онкологія;
 • період загострення хронічних хвороб;
 • шкірні захворювання;
 • цукровий діабет;
 • прийом антибіотиків, цитостатиків та імунодепресантів.

Вагітність та годування груддю є періодами, коли проводити процедуру не рекомендують, оскільки дослідження не проводились і наслідки лазерної епіляції можуть бути непередбачуваними.

EpiLaser - пахв, верхньої губи - фотоГарантія якості – EpiLaser!

Студія лазерної 3D та ELOS епіляції EpiLaser - Це центр косметології, де виконають всі необхідні для вас маніпуляції на високому рівні. Для цього у нас є все необхідне – сучасні кабінети, обладнані у відповідність до європейських стандартів якості та досвідчені лікарі-косметологи, які допоможуть отримати гладку шкіру без проблем.

 

 

 

 

 

Автор
Горун Віра Володимирівна - Фахівець лазерної епіляції
Лікар, косметолог, фахівець лазерної епіляції Горун Віра Володимирівна

Опублікувати коментар