• Робочі дні

   9.00 21.00

 • Субота

    9.00 21.00

 • Неділя

   9.00 20.00

+38 067 150 88 88

+38 067 150 88 88

Лазерне видалення волосся назавжди

Лазерне видалення волосся назавжди

Бажання мати ідеально гладку шкіру часом так і залишається нездійсненним. А все через те, що багато людей виникає страх. А раптом лазерне видалення волосся назавжди – хворобливе та неприємне.

Так, так це і було, поки на зміну варварським методам не прийшла сучасна лазерна 3Д і ЕЛОС епіляція. Спосіб, що дозволяє безболісно та ефективно видаляти непотрібне волосся. У чому полягає цей феномен? Відповідь очевидна – у новаторському впровадженні нових технологій у індустрію краси.

Відгуки у Києві.  Безболісне видалення волосся назавжди - як це можливо?

Це зумовлено тим, що під час сеансу на кожну волосяну цибулину цілеспрямовано впливає певна кількість світлової енергії.

При ELOS технології на фолікули додатково діє та електрична енергія. За одномоментної дії вони поєднують свої можливості та допомагають один одному. Це дає величезну перевагу методу – можна зменшити потужність приладів майже на 60% без втрати ефективності. А отже дія, яку чинить електрооптична синергія на організм, є щадною.

При обробці трихвильовим гібридним 3D апаратом світлове випромінювання поширюється на певну глибину (залежно від фототипу) і мішенню для нього є лише меланін волосся. Відповідно вплив на тканини мінімальний та дбайливий.

Важливо, що таке видалення вирішує проблему небажаної рослинності раз і назавжди. Це позбавляє людину необхідності постійно піддавати своє тіло зайвим маніпуляціям. Особливо це стосується зони бікіні – клієнту хочеться досягти результату і не знати більше проблем, а також області обличчя, верхньої губи – де додаткові маніпуляції можуть викликати стрес.

 Техніка лазерного видалення волосся

У ЕЛОС-технології Важлива роль приділяється одночасно двом типам енергії. Це:

 • IPL – оптична, яка видає широкосмугове світло. Вона перетворюється на теплову, нагріває стрижень і цибулину, робить їх податливішими;
 • RF – радіохвильова, яка внаслідок рівномірного прогріву тканини знищує судинні компоненти фолікула.

Поєднання 3-х довжин хвиль світла при гібридному видаленню волосся дає чудові результати, адже знищуються всі анатомічні шари фолікула. Олександритова довжина (755 нм), спрямована на опуклу частину (Bulge), ефективно видаляє світлу рослинність. Класична діодна довжина (808 нм) забезпечує пошкодження певних структур (Bulge та Bulb) та безпечна для темних типів шкіри. Довжина хвилі YAG (1064нм) впливає на такі шари як Bulb і Papilla, забезпечує найглибше проникнення для обробки зон з глибоким заляганням волосків.

прибрати волосся назавжди лазером – фото.

Таке поєднання веде до того, що волосся втрачає можливість харчування, слабшає та випадає. Імовірність появи на місці загиблого фолікула нових виключена.

Ці лазерні методики діють виключно на живе волосся, яке знаходиться в активній фазі. Наступний похід до косметолога розраховується таким чином, щоб волосся, що спало в момент процедури, увійшло у фазу росту і стало податливим для лазера.

Мета процедури - гладка рівна шкіра досягається після 6-8 разів з інтервалами 3-4 тижні. У період між ними дерма встигає повністю відновитися, що сприятливо позначається при наступних візитах. За відгуками, видалення небажаного волосся проходить однаково безболісно під час всього курсу.

 Як відбувається сеанс

Фото до та після. Студія EpiLaser пропонує лазерне видалення волосся назавжди за приємними цінами. До послуг клієнтів студія апаратної косметології, обладнана відповідно до європейських стандартів якості та дипломовані лікарі-косметологи, які відповідають за безпеку та безболісність. На сайті EpiLaser.com.ua. можна попередньо записатися та вибрати зручну дату.

Особливої попередньої підготовки лазерної епіляції не потрібно. Крім того, що напередодні візиту до студії, будь-який вид депіляції, крім гоління, не прийнятний. Поголити ж зону, яку оброблятиме лазер, навпаки, потрібно.

Хід епіляції:

 1. Під час візиту оглядається область видалення. У розмові з'ясовують, чи є у людини протипоказання до процедури. Вона можлива за абсолютної їх відсутності.
 2. Людина зручно укладається, займає горизонтальне положення та надягає окуляри з лінзами, що захищають від світлових спалахів.
 3. Косметолог налаштовує апарат на потрібну потужність, задає потрібний інтервал імпульсів.
 4. На зону наноситься зволожуючий гель-провідник для контакту маніпули з поверхнею. Це дозволяє максимально використати ефект від випромінювання світлових хвиль.
 5. Початок обробки.

Лазерне видалення волосся у нашому салоні «ЕпіЛазер» убереже вас від болю, ускладнень та естетичних дефектів.

 Коли видалення може бути болючим

У деяких людей воно супроводжується неприємними відчуттями. Це пояснюється підвищеним порогом больової чутливості – станом, характерним у випадках. До них відносяться:

 • нещодавній пілінг чи скрабування;
 • підвищена чутливість до світла (фотодерматоз);
 • Підвищена температура тіла.

Фахівці рекомендують лазерне видалення волосся на руках, ногах, пахвах та інших зонах відкласти, перенести на більш сприятливий період.

Ціна назавжди буде найкращою.

Не варто експериментувати зі своїми відчуттями, навіть якщо ви впевнені, що вам буде не боляче – реакція організму може бути непередбачуваною. Потрібно набратися терпіння, і тоді результат не просто порадує, а й перевершить усі ваші очікування. Особливо це стосується підлітків, яким можна звернутися до лазерних методик лише після дозволу гінеколога та ендокринолога.

Важливо! Дотримання рекомендацій лікарів-косметологів допоможе зробити процедуру безболісною!

 Так боляче видаляти волосся чи ні?

Під час терапії вам вдасться розслабитися та зайнятися релаксом. Протягом лазерного видалення волосків, всі дії косметолога ви відчуватимете. Інша річ, що вони будуть приємними. Кожен спалах супроводжуватиметься легким коротким щипком і невеликим поколюванням. У місці, куди спрямований промінь відчуватиметься тепло, яке компенсується елементом, що охолоджує, приладу.

Оскільки прямого контакту зі шкірою немає, після видалення волосся лазером ви побачите ні слідів опіків, ні рубців, ні інших травм.

Таким чином, наскільки буде безболісним маніпуляція, залежить від методу, фахівців, які проводять її. Також від свідомості самого відвідувача, який на догоду красі не наражатиме на ризик здоров'я.

Автор
Горун Віра Володимирівна - Фахівець лазерної епіляції
Лікар, косметолог, фахівець лазерної епіляції Горун Віра Володимирівна

Коментарі

 • Віка

  23.11.2019
  відповісти

  Так, лазерна епіляція – це найкраще, що я робила за останні 10 років!

Опублікувати коментар