• Робочі дні

   9.00 21.00

 • Субота

    9.00 21.00

 • Неділя

   9.00 20.00

+38 067 150 88 88

+38 067 150 88 88

Шкода при лазерній епіляції

Шкода від лазерної епіляції

Мати гладку шкіру за допомогою лазерної епіляції без шкоди здоров'ю – чи можливо це? Відповідь це питання залежить від цього, яку саме методику обрали. Досвідчені фахівці у сфері індустрії краси вважають найбезпечнішими та найефективнішими методами лазерної епіляції 3D і ELOS.

Шкідливість епіляції - Відгуки при вагітності фото.

Серед них великою популярністю користується технологія ELOS – новаторська розробка, яка поєднує можливості двох енергій на шляху до позбавлення від небажаної рослинності. Світлооптична синергія (ЕЛОС) діє цілеспрямовано не тільки на волосяну цибулину, а й на судинні компоненти без шкідливості для людини. В результаті фолікул позбавляється харчування, слабшає і гине - волосок випадає і не з'являється на цьому місці ніколи.

Ще одним проривом у сфері косметології стала сучасна технологія 3D епіляції, яка поєднує переваги трьох найбільш ефективних довжин хвиль для видалення рослинності на тілі. Цьому методу піддаються всі волоски від світлих до темних, від тонких до жорстких, поверхневих до глибоко зростаючих.

Чи є випадки, коли лазерна епіляція завдає шкоди чи ні? Розібратися з цим можна, якщо дати всім страхам та міфам пояснення.

Розвінчуємо міфи про шкоду від лазерної епіляції

Ця процедура досі оповита міфами, і більшість їх, природно, стосується «шкоди» здоров'ю. Ось лише деякі, найпоширеніші з них.

 • Лазерна епіляція шкоду завдасть ненародженим. Це нібито може призвести до безпліддя. Насправді причини цієї патології зовсім інші, починаючи від хронічного запалення органів репродуктивної системи та збою у гормональному фоні. І закінчуючи уродженими аномаліями розвитку статевих органів. І лазер тут ні до чого.
 • Лазерна епіляція шкідлива для вагітних. Безпосередньо процедура не позначиться на виношуванні дитини та її здоров'я. Інша річ, що у цей делікатний період змінюється гормональний стан жінки. Передбачити, як поведуться тканини організму досить складно. Найчастіше може виникнути пігментація. У деяких випадках жінка знижує поріг болю. Тобто сильний біль загрожує тонусом матки з усіма наслідками, що випливають звідси, а анестетики, навіть місцеві, застосовувати небажано. Саме тому епіляцію слід відкласти.
 • Негативне опромінення. Багато хто плутає два слова: «опромінення» та «випромінювання». Якщо йдеться про лазерну установку, то правильніше використовувати поняття «випромінювання». Втім, воно застосовне до кожного апарату, навіть рентгенівського. Тобто, будь-який пристрій, навіть звичайна лампочка, випромінюють хвилі певної довжини. Опромінення – це вплив на організм. Однак навіть при проходженні флюорографії, МРТ, КТ або рентгену доза опромінення мінімальна і не позначається на самопочутті, що вже говорити про невеликий і цілеспрямований промінь світла.
 • Лазерна епіляція провокує рак. Безпосередньо таке можливе лише при травматичному пошкодженні невуса, якщо той уже почав перероджуватися. У інших епізодах появи злоякісного процесу цього недостатньо. Потрібний комплекс факторів, щоб запустити його.
 • Лазер не діє на пушкові, світлі та сиві волоски.. Так було раніше, коли лікарі скористалися обладнанням першого покоління. Згодом установки були модифіковані. І зараз цілком можна позбутися будь-яких волосків, головне правильно підібрати і налаштувати апарат. Те саме стосується і засмаги. Тепер епіляцію можна проводити цілий рік, не звертаючи уваги ні на набуту засмагу, ні на вроджену смаглявість.

 Чи може після дії лазера залишитися на шкірі опік?

Найчастіший міф про епіляцію – те, що після сеансу можуть залишитися опіки. Насправді так кажуть ті, хто не має уявлення про те, як проходить процедура і як взаємодіє світловий промінь з дермою.

Під час сеансу аплікатор подається до тіла, в результаті натискання кнопки активується розряд світлового виверження в дерму, безпосередньо руйнуючи цибулину. Випромінювання дозується короткими імпульсами, які виглядають як спалахи. Площа обробки за 1 секунду залежить від параметрів аплікатора.

За цей час встигають нагріватися лише сам стрижень та корінь. Людина ж відчуває лише невелике пощипування та легке тепло. Комфортність сеансу та безпека оточуючих волосяну лунку тканин забезпечує система охолодження, інтегрована у прилад.

Після усунення зайвих волосків цим методом ви не побачите опіків – просто виключено.

 Як лазер впливає на організм людини

Перед тим, як зробити епіляцію, люди хочуть переконатися, що вона ніяк не вплине на важливі органи. Особливо це стосується тих, хто планує позбутися волосся на обличчі, пахвах, ореолах та в зоні бікіні – поруч із цими зонами знаходяться лімфатичні вузли.

Рак фото -

При ЕЛОС методиці світлова та радіохвильова енергія посилюють можливості один одного, що дає шанс знизити потужність апарату на 60% без втрати ефективності. Під час випромінювання потужність лазера така, що він може проникати крізь дерму на глибину не більше 5 мм. Цього достатньо, щоб зруйнувати структуру фолікула, але це не становить небезпеки. Крім того, промінь при зіткненні з шкіркою розсіюється і позбавляється можливості вражаючого ефекту.

Плюс до всього світловий спалах епідермі не тільки не шкодить, він їй допомагає знайти втрачену пружність і свіжість, тому що запускає механізми омолодження. Після процедури шкіра виглядає підтягнутою, свіжою та особливо привабливою, а всі історії про шкоду епіляції – просто міф.

При роботі гібридного 3Д апарату лазерний промінь сфокусований і вузьконаправлений, але проникає на фіксовану глибину. Враховуючи фототип та зону обробки, коригується потужність системи.

Заради справедливості варто зауважити, що все-таки є орган, який потрібно захищати – це очі.

Лазерне випромінювання може нести небезпеку незахищеним очам. Це викликає тимчасове порушення зору.

При ліквідації волосся з будь-яких інших частин тіла, знаходження у спеціальних окулярах забезпечує надійний захист зору.

 Видалення волосся лазером – це боляче?

У зоні бікіні та пахв. У більшості людей після питання про шкідливість виникає наступне питання – а робити лазерну епіляцію боляче чи абсолютно ні? Судячи з відгуків наших клієнтів, щоправда, знаходиться десь посередині. Безперечно, під час епіляції деяким вдається безтурботно заснути. Кожен спалах апарата супроводжуватиметься спочатку легким холодком – це спрацьовує технологія охолодження, а потім помірним пощипуванням та припливом тепла.

Якщо ви на собі випробували такі агресивні способи знищення волосків, як віск, шугаринг, електроепілятор - лазерна епіляція здасться вам набагато приємніше та комфортніше.

Тому усунення рослинності в такий спосіб не боляче, не приносить ускладнення.

 Коли ж видалення волосся може заподіяти ускладнення?

Шкода від лазерної епіляції здоров'ю реально, якщо:

 • маніпуляція виконана неписьменним фахівцем, який здатний грубо порушити інструкції;
 • технічне оснащення відповідає нормам і стандартам у сфері естетичної медицини;
 • не було враховано протипоказання до проведення;
 • було проігноровано рекомендації для післяпроцедурного періоду.

При вагітності та годуванні жінкам ці маніпуляції можуть бути шкідливими через те, що гормональні зміни в цей період роблять організм особливо чутливим до будь-яких процедур. Тут головне витримати паузу, дочекатися періоду, нешкідливого для організму, і тоді із задоволенням, без наслідків, видалити всі небажані волоски. Це ж стосується і підлітків, які прагнуть досконалості – їм дозволено робити епіляцію лише за згодою ендокринолога та гінеколога.

 Як зробити лазерну епіляцію без шкоди?

Важливо вибирати тільки перевірені салони, які дорожать своєю репутацією, не принесуть вам проблеми у гонитві за прибутком.

У нашій студії епіляції ЕпіЛазер за безпеку та ефективність усіх послуг відповідають дипломовані лікарі-косметологи. Ми ставимо здоров'я наших клієнтів понад усе. Усі маніпуляції здійснюються лише після візуального огляду та особистої розмови з фахівцем. І тільки в цьому випадку шкода при лазерній епіляції буде зведена до мінімуму і стане міфом, який ви викрити самі.

Автор
Горун Віра Володимирівна - Фахівець лазерної епіляції
Лікар, косметолог, фахівець лазерної епіляції Горун Віра Володимирівна

Опублікувати коментар