• Робочі дні

   9.00 21.00

 • Субота

    9.00 21.00

 • Неділя

   9.00 20.00

+38 067 150 88 88

+38 067 150 88 88

Підготовка до лазерної епіляції

Підготовка до лазерної епіляції

Довгий час відомі способи видалення волосся приносили лише тимчасовий результат. Після них шкіра знову швидко покривалася рослинністю та потрібна була повторна епіляція. Крім того, ці маніпуляції потребували постійних витрат, як грошей, так і часу. Плюс до всього вони могли бути дуже болючими та травмонебезпечними.

Гоління – перша підготовка до епіляції фото.  На зміну архаїчним методам прийшла лазерна епіляція – сучасна та ефективна. З впровадженням в індустрію краси нових технологічних розробок фраза «краса вимагає жертв» перестала бути актуальною. До лазерної епіляції підготовка зведена до мінімуму, а сама процедура комфорту та безпечна.

 Лазерна дія на волосяні фолікули – це просто

Сучасні методики, такі як 3Д діодна та ЕЛОС, руйнують волосяну цибулину випромінюванням світлової енергії.

При електрооптичній синергії ELOS вплив сумується за рахунок додаткової сили:

 • світлова - перетворюється на теплову, нагріває цибулину, робить її рухомою;
 • електрична – руйнує волосся остаточно.

Взаємодіючи обидві енергії збільшують потенціал один одного. Це дає можливість досягти максимального ефекту меншою потужністю приладу, що робить епіляцію абсолютно безпечною та безболісною.

При новій гібридній діодній епіляції безпека забезпечена вибірковістю впливу світла на меланін волосків різної структури та глибини залягання. Завдяки присутності високоінтелектуальної 3D технології довжини хвилі неодимового лазера, процедура ефективна навіть на смаглявій шкірі. При цьому негативних ефектів для навколишніх тканин немає, оскільки апаратура оснащена потужною системою контактного охолодження. Комфорт та результативність – ось головні переваги апаратів, які використовуються для роботи в студії Epilaser. Судячи з відгуків, вже після 8 разів у більшості випадків волосики перестають рости назавжди.

 Як проводиться процедура

Чи потрібна підготовка перед лазерною епіляцією, розповість наш консультант після того, як ви звернетеся до студії ЕпіЛазер. Але найчастіше люди цікавляться, чи справді не боляче усунення волосочків? Особливо популярні питання про відчуття при ліквідації вусиків, волосків у пахвах, а також бікіні.

Хочемо вас заспокоїти - незалежно від зони, процес проходять безболісно, зручно для всіх без винятку. Досвідчені косметологи швидко та акуратно додадуть шкірці ніг, рук, глибокого бікіні гладкість та бездоганний вигляд.

 Необхідна до лазерної епіляції підготовка

Правила підготовки шкіри не вимагають будь-яких зусиль з вашого боку, вони не порушать звичного способу життя. Для того, щоб результат порадував, необхідно:

 • за 5 днів припинити відвідування солярію, обмежити проведення часу на пляжі під відкритими променями сонця;
 • закінчити курс антибіотиків, а також прийом таких серйозних препаратів, як імунодепресанти та цитостатики;
 • виключити всі види депеляції, крім гоління;
 • ретельно поголити зону за 1-3 дні до призначеної дати.

Лазерний дезодорант стерти Підготовка на лазерну епіляцію пахв полягає у відмові від дезодоранту безпосередньо перед візитом у салон. Лосьйони, тоніки на основі спирту потрібно теж відкласти, якщо планується видалення небажаного волосся з обличчя, у тому числі верхньої губи.

У день сеансу лікар-косметолог додатково огляне область маніпуляцій, визначить обсяг роботи та налаштує апарат на необхідну силу імпульсів. При зустрічі відвідувачу слід повідомити про наявні захворювання, особливості свого організму.

 

Фіналом підготовки до епіляції вважається етап, коли клієнт одягає окуляри, які захищають очі від спалахів і в зручному положенні чекає на початок сеансу.

 Про що потрібно знати?

Якщо ви записалися на лазерну епіляцію, вас можна привітати. Це найефективніший і найбезпечніший метод усунення волосся, що не потребує особливої підготовленості. А найголовніше, що волосся після неї зникає безповоротно.

Також корисно знати, що ELOS та 3D лазер прибирають волоски будь-якого кольору, структури – рудих, темних, світлих, сивих і просто гарматі, від них не залишиться і сліду.

Під час епіляції лазером епідерма не страждає, проте вона потребує деякий час більш дбайливого відношення. Ось деякі рекомендації:

 • не можна відразу відвідувати солярій, сауну, басейн;
 • потрібно користуватися кремами із сонцезахисним фактором не менше SPF-50;
 • почекати з пілінгами, зі скрабуванням;
 • виключити косметичні засоби, що містять спирт.

Це допоможе уникнути роздратування та будь-яких алергічних реакцій.

Багато хто зауважує, що після ЕЛОС епіляції шкіра стає не тільки гладкою, але й привабливішою. Це дійсно так, тому що проникаючи всередину дерми на 4 мм світло-оптична синергія:

 • стимулює кровообіг;
 • покращує живлення клітин;
 • запускає процеси регенерації клітин.

В результаті після сеансу шкірка стає більш свіжою, пружною і підтягнутою.

 Революційний прорив – це лазерні апарати ELOS та 3D

Наші фахівці працюють на найкращих приладах для епіляції, які є продуктом найновіших розробок у галузі косметології. Вони створені спеціально для проведення високоефективних, максимально надійних і комфортних процедур. Враховуючи індивідуальні особливості та побажання клієнта, лікарі можуть встановлювати необхідну потужність та інтервал між спалахами, що робить її результативною та не вимагає особливої підготовки до лазерної епіляції.

Вибираючи лазерне видалення волосся, ви обираєте не лише красу, та й здоров'я.

Автор
Горун Віра Володимирівна - Фахівець лазерної епіляції
Лікар, косметолог, фахівець лазерної епіляції Горун Віра Володимирівна

Опублікувати коментар