• Робочі дні

   9.00 21.00

 • Субота

    9.00 21.00

 • Неділя

   9.00 20.00

+38 067 150 88 88

+38 067 150 88 88

Чи можна робити лазерну епіляцію за місячних?

Чи можна робити лазерну епіляцію під час місячних?

Для боротьби з непотрібною рослинністю існує багато методів. Однак все більше сучасних жінок віддають перевагу лазерної епіляції – методу, визнаному у всьому світі як найбезпечніший та найефективніший. Щоб досягти якісного результату і розпрощатися з непотрібними волосками, назавжди потрібно в середньому 8-10 разів з інтервалами від 3 тижнів до півтора місяця. Це тривалий процес, і виходить, що деякі походи до нас збігатимуться з днями місячних.
Лазерне фото при місячних епіляція відгуки, ніг, бікіні Турбуючись про своє здоров'я, жінки резонно цікавляться - коли краще робити лазерну епіляцію до або після місячних? Чи можна прийти до косметолога під час цих днів? Фахівці поспішають заспокоїти представниць прекрасної статі – менструація не є приводом для перенесення сеансів. Виняток становлять випадки, коли жіноче тіло якось особливо чутливо реагує на будь-які маніпуляції – їх краще перенести на інший період.

 Що важливо знати?

Деякі дівчата замислюються про відмову від лазерної епіляції під час місячних. Невже можуть виникнути побічні реакції з боку організму чи процедура вийде недостатньо ефективною?
Відповісти на ці питання зможуть наші фахівці студії сучасної епіляції, які грамотно та доступно аргументують, чи існує взаємозв'язок процедури з фізіологічними циклами організму.
У більшості випадків місячні проходять безболісно або з невеликим дискомфортом, тому жінки не бачать сенсу не тільки переносити поїздку в салон краси, а й повідомляти цю інформацію косметологу. Перед тим, як запланувати салонне видалення волосся всім без винятку варто прочитати. При:

 • сильної чутливості, коли місячні протікають і натомість тягнуть, переймоподібних болів унизу живота, будь-які дії ззовні можуть супроводжуватися дискомфортом, і це не пов'язані з впливом лазера на організм;
 • високому больовому порозі, коли місячні не викликають нездужання, епіляція ніяк не відрізняється від видалення волосся в інші дні. Якщо виникли сумніви, бажання перестрахуватись – перенесіть візит до косметолога на середину циклу;
 • одному з етапів менструального циклу - овуляції, обробка можлива, тому що ніяких підтверджених даних про негативний вплив епіляції на репродуктивну функцію немає. У разі невпевненості, остраху, що щось піде не так, рекомендуємо звернутися за консультацією до лікаря-гінеколога.

Епіляція та менструація лазерна Якщо йдеться про лазерну епіляцію під час місячних днів у зоні глибокого бікіні – скориставшись тампоном, клієнтка вирішить питання гігієни, і сеанс можна провести. А от якщо використання тампонів неможливе – жінка користується виключно прокладками – доведеться лазерне видалення волосся перенести.

Особливості процедури. Як правильно підготуватися до лазерної епіляції при місячних

Як правило, досвід боротьби із зайвою рослинністю ніг, пахв складається з експериментів, вдалих і не дуже. Травматичне та малоефективне гоління, депіляція воском, шугаринг – ось ті методи, які передують тому, коли жінка наважується на більш ефективний та безпечний спосіб, а саме лазерну епіляцію.
У студії апаратної косметології ЕпіЛазер наші співробітники пропонують ЕЛОС епіляцію (у тому числі особи), яка вважається справжнім проривом у галузі індустрії краси завдяки підсумованій дії двох енергій. І також новітню технологію – гібридну 3D епіляцію, яка вперше поєднала переваги трьох лазерів для видалення зайвої рослинності.

При ЕЛОС лазерний промінь передає як світлові імпульси, так і електричні, які потрапляють прямо у волосяний фолікул, не зачіпаючи дерму. Підсумком електрооптичної синергії є таке:

 • цибулина нагрівається і стає податливою;
 • волосяний стрижень стоншується;
 • волосся ліквідується назавжди.

Під час роботи гібридного лазера використовується режим SHR. Він працює шляхом поступового нагрівання дерми до певної температури, яка вражає волосяні фолікули та не травмує навколишні тканини.

Для повного руйнування всього волосся необхідно провести кілька сеансів. Залежно від індивідуальних особливостей організму лікар-косметолог розписує курс із зазначенням кількості візитів та інтервалів.
У Києві ЕЛОС лазерна епіляція в місячні дні пахв, обличчя

Епіляція, яку пропонують в ЕпіЛазер, виконується за допомогою сучасних технологічних апаратів, лікарями, які мають високу кваліфікацію та дорожать репутацією студії. Пропонуємо комфортні умови, які допомагають підтримати позитивний емоційний настрій і перетворюють косметичні процеси на приємне, корисне проведення часу. Це особливо важливо, коли маніпуляції стосуються інтимних зон. На підтвердження тому – відгуки вдячних відвідувачів.

Величезним плюсом даних методик також вважається можливість виконувати процедури:

 • в будь-який час року;
 • на волосся різного типу жорсткості (у тому числі і на гарматі);
 • без особливої підготовки.

Ці аргументи переконливі і більшість дам продовжують користуватися саме цими методами, не переживаючи про здоров'я та різноманітні реакції. А як щодо протипоказань? Невже лазерна епіляція можна робити всім без винятку?
Справді, ці питання вимагають відвертих, правдивих відповідей. Позбавлення від підвищеної рослинності лазером є не просто косметологічною маніпуляцією, а й медичною. Вона протипоказана тим, у кого:

 • свіжа засмага;
 • травми шкіри;
 • шкірні захворювання;
 • онкологія;
 • загострення хронічних хвороб;
 • цукровий діабет;
 • призначено прийом антибіотиків або інших сильних препаратів;
 • знижений імунітет.

Вагітним і годуючим варто перенести візит до лікаря-косметолога на пізніший період.
Зауважте, що місячних у протипоказаннях немає! Отже, можна робити лазерну епіляцію при місячних і упорядковувати тіло в цей період? Потрібно сказати про те, що кожна дівчина є унікальною. І питання про заборону чи дозвіл на процедуру має вирішуватись у кожному конкретному випадку. Не можна робити якихось узагальнених висновків. Радимо звернутися до фахівців, які не женуться за прибутком на шкоду вашому здоров'ю, а зроблять свою роботу так, що клієнт піде задоволений, щасливий та здоровий.

Автор
Горун Віра Володимирівна - Фахівець лазерної епіляції
Лікар, косметолог, фахівець лазерної епіляції Горун Віра Володимирівна

Опублікувати коментар