• Робочі дні

   9.00 21.00

 • Субота

    9.00 21.00

 • Неділя

   9.00 20.00

+38 067 150 88 88

+38 067 150 88 88

Чи небезпечна лазерна епіляція?

Чи небезпечна лазерна епіляція?

Щоб почуватися впевнено, сучасній жінці недостатньо мати привабливу зовнішність. Головна тенденція сьогоднішнього дня – доглянутість, а це означає, що жінка, прагнучи досконалості, більше уваги приділяє стану своєї шкіри.
ЕЛОС для здоров'я – фото. В ідеалі бездоганна шкіра - це гладка, без єдиного волосся, по якій як у рекламі легко ковзає найтонша тканина. Як досягти такого результату знає більшість представниць прекрасної половини людства і має в арсеналі набір своїх секретних способів. Це від переваги – бритва, віск, шугаринг, ці методики мають право існування.

Але більше людей цікавить лазерне видалення волосся. Запитання у бажаючих застосувати саме її закономірні: чи небезпечна лазерна епіляція для родимок, наскільки ефективна, чи є побічні наслідки.

Перш ніж остаточно ухвалити рішення, відвідувачам студії сучасної епіляції EpiLaser фахівці пояснять, що ця методика відноситься до медичних косметологічних процедур, тому є свої протипоказання та обмеження.
ELOS Київ - для родимок та здоров'я.

Чи цей метод популярний?

Найбільшу популярність серед способів усунення волосся завойовує лазерна епіляція. Для бажаючих пройти її у Києві ми пропонуємо звернутися до студії ЕпіЛазер. Після попереднього запису на сайті EpiLaser.com.ua лікарі-косметологи нададуть цю послугу за допомогою ультрасучасних приладів. Незважаючи на нешкідливість методу, головне, що турбує людей – чи небезпечна лазерна епіляція здоров'ю.

Наші фахівці вважають, що кожній людині у доступній та відвертій формі має бути надана інформація про всі нюанси цієї косметичної маніпуляції. Багато щасливчиків вже змогли оцінити процедуру і розуміють, що епіляція не є небезпечною, боятися її не варто.

 Механізм дії

Метод заснований на вплив на волосяний фолікул світлової енергії. Спрямований точково на волосинку промінь світла справляється зі своїм завданням швидко та ефективно. В результаті:

 • цибулина прогрівається і стає податливою;
 • волосяний стрижень руйнується;
 • рослинність зникає назавжди.

Після закінчення на дію іноді можуть залишатися легкі почервоніння які проходять протягом 30 хвилин.

 Яку шкоду може завдати організму?

Лазерне видалення волосся за всіх своїх переваг, вважається процедурою, яка в окремих випадках може доставити дискомфорт. Це невелике почервоніння, яке зовсім не шкідливе. І хоча через цю неприємність через кілька хвилин не залишиться і сліду, вони можуть викликати чимало переживань. Особливо якщо йдеться про епіляцію на обличчі та інших відкритих ділянках тіла.
Найчастіше причини побічних ефектів полягає в тому, що клієнт не вказав лікареві перед сеансом наступні фактори:

 • нещодавнє відвідування солярію;
 • наявність шкірних хвороб;
 • надчутливість.

Наші лікарі-косметологи обов'язково підкажуть вам, як підготуватися до епіляції, уточнять необхідні нюанси і розкажуть про можливі негативні реакції, якщо людина недостатньо правдива і відверта.

 Протипоказання до проведення епіляції

Метод боротьби лазером з непотрібними волосками випробуваний у всьому світі провідними клініками краси та визнаний найбезпечнішим. Однак він має свої суворі і чіткі протипоказання, про які необхідно знати. Це:

 • період лікування антибіотиками;
 • прийом сильнодіючих ліків – імунодепресантів, цитостатиків;
 • хронічні захворювання у період загострення;
 • онкологія;
 • травмована шкіра.

Лазерна епіляція небезпечна для вагітних і мам, що годують.
Особливо часто у клієнтів виникають переживання щодо обробки пахв та зони глибокого бікіні. Лазерна небезпека бікіні та пахв. Побоювання викликає той факт, що поряд із цими зонами розташовуються лімфовузли. Насправді лазерний промінь проникає всередину епідермісу всього на кілька мм, при цьому впливає цілеспрямовано на фолікул, а до лімфовузлів просто не дістає - вони розташовані набагато глибше. Тому всі ці страшні історії з інтернету не що інше, як міфи, які не мають підтвердження.

 Якщо порівняти з іншими видами

Лазерна епіляція має незаперечні переваги в порівнянні з іншими способами видалення волосочків, так як вона дозволяє усунути 95% непотрібної рослинності на дуже тривалий час.

Цей факт підтверджується позитивними відгуками тих дівчат, котрим питання лазерна епіляція небезпечна чи ні, навіть не обговорюється.
Якщо хочете зробити якісну і безпечну епіляцію, зверніться в салон апаратної косметології ЕпіЛазер. Наші лікарі з високою кваліфікацією проведуть її безболісно, безпечно, гарантувавши ефект на 100%.

Автор
Горун Віра Володимирівна - Фахівець лазерної епіляції
Лікар, косметолог, фахівець лазерної епіляції Горун Віра Володимирівна

Опублікувати коментар