• Робочі дні

   9.00 21.00

 • Субота

    9.00 21.00

 • Неділя

   9.00 20.00

+38 067 150 88 88

+38 067 150 88 88

Зі скільки років можна робити лазерну епіляцію

Зі скільки років можна робити лазерну епіляцію?

Молоде покоління крокує в ногу з часом і сприймає будь-які інновації в індустрії краси, зокрема сучасне лазерне видалення волосся, із захопленням. При цьому виникає резонне питання не тільки у підлітків, а й їхніх батьків, з яких років можна робити епіляцію?

епіляція вусиків на верхній губі, бікіні лазером Відомо, що юнацькі комплекси щодо небажаної рослинності завдають значно більше незручностей, ніж ті ж проблеми у дорослих. Волосся над верхньою губою, на підборідді сприймаються дівчатами як велика вада. А у дівчаток до їхнього жаху в період статевого дозрівання починає інтенсивно рости волосся на пахвах, на ногах, так само як і у юнаків.

І ось уже молодики, зіткнувшись у своєму віці з цією проблемою, починають шукати в інтернеті способи видалення непотрібних волосків. Дорослих, крім такої інформації, цікавить компетентна відповідь лікарів на запитання.

Чи можна робити лазерну епіляцію у 14 років?

Приблизно з 12 до 14 років - це час найбільш інтенсивного статевого розвитку у дитини. У цей період відбуваються стрибки ваги і зростання, окремі частини тіла ростуть ніби наввипередки один з одним, роблячи підлітка незграбним, незграбним. У хлопчиків - грубіє голос, стає вираженим кадик, збільшуються геніталії, а у дівчат формується фігура, груди, починається перший менструальний цикл. Крім того, сальні залози активно виробляють сало, закупорюють шкіру, від чого вона стає далеко не ідеальною.

Цей період супроводжується розладом психоемоційного фону, одна з причин якого – стиснення свого тіла, небажання спостерігати, як звично гладке та дитяче, воно покривається рослинністю скрізь – в інтимних зонах, на обличчі, пахвами.

Фото - епіляція ніг, рук, пахв Важливо! Батьки, станьте на цей момент друзями для своєї дитини. Постарайтеся пояснити, що всі зміни в його організмі пов'язані з дорослішанням і незабаром він виглядатиме зовсім інакше! Знайдіть правильні слова, які допоможуть позбавитися комплексів.

Незважаючи на те, що дослідницьких даних про шкоду лазера на організм, що росте, немає, лікарі не впевнені, що апаратне видалення волосків нешкідливе для підлітків. Щоб унеможливити негативний вплив на фізіологічне формування організму, лазерна епіляція у підлітків заборонено. Юнакам та дівчатам доведеться відкласти цю процедуру доти, доки не стабілізується гормональний фон, не закінчиться статеве формування.

Якщо у дитини 13-15 років спостерігається надмірне зростання волосся, це може бути пов'язане з порушенням роботи ендокринної системи. Бажання підлітка покращити свою зовнішність за допомогою лазерного видалення волосся може призвести до зворотного ефекту – викликати бурхливе, більш інтенсивне зростання волосків. У цій ситуації найправильніше рішення – консультація лікаря-ендокринолога, неухильне виконання його рекомендацій.

Чи можна робити лазерну епіляцію у 17 років?

Зібравши волю в кулак, якщо вийде, починаємо терпляче чекати, коли ж настане той самий час, коли нестійкий у фізичному та емоційному плані суб'єкт, перетворитися на стабільну молоду людину чи прекрасну дівчину. Як розпізнати і не прогаяти цей момент і позбутися волосся на тілі, руках, вусиків або в зоні бікіні?

Лікарі визначають цей період від 16 до 17 років. Саме до цього віку місячні у дівчаток йдуть регулярно протягом 2-3 років, набувають стійкої циклічності. Крім того, чисто зовні незграбна фігура стає жіночною з яскраво вираженими статевими ознаками. У юнаків відзначається зміна тембру голосу, фізичне змужніння, статевий потяг, готовність до продовження роду. Саме ці ознаки характеризують закінчення пубертатного періоду.

То виходить, що можна робити лазерну епіляцію в 16 років? Фахівці відповідають, що у деяких випадках можна. Коли зайва рослинність вносить серйозний естетичний дисбаланс у зовнішність, завдає моральних страждань, лікарі-косметологи йдуть назустріч і за відсутності протипоказань здоров'ю дозволяють провести необхідні маніпуляції. Але при цьому батько чи мати повинні написати письмову згоду на проведення епіляції, розуміючи, що всю відповідальність за процедуру вони беруть на себе.

Важливо вибрати косметологічний центр із хорошою репутацією, у якому працюють дипломовані фахівці на високотехнологічному сучасному обладнанні. Звернувшись до нас у студію ЕпіЛазер, дорослі, після дотримання формальностей, можуть бути безпосередньо на процедурі, особисто спостерігати за всім процесом.

не роблять епіляцію у 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 років

Лазерна ЕЛОС епіляція – це ультрасучасний та ефективний метод, який заснований на впливі на волосяний фолікул електрооптичної енергії, перевірений та визнаний провідними косметологічними клініками. Другим способом, який застосовується в нашій студії є гібридна епіляція. Це інноваційна технологія руйнування волосків за допомогою світлової енергії із 3 довжинами хвиль, що гарантує оптимальний спектр покриття дії лазера. Але самостійно вдатися до послуг апаратної косметології можуть повнолітні, тобто люди віком 18 років.

 

Протипоказання до лазерної епіляції для підлітків

Незважаючи на безпеку, лазерна епіляція має протипоказання, які потрібно враховувати при плануванні боротьби з зайвими волосками. При настанні віку, дозволеного для цієї процедури, можна до неї вдатися в тому випадку, якщо вони не мають:

 • цукрового діабету будь-якого типу;
 • алергічних висипань та почервонінь на шкірі;
 • загострення хронічних хвороб;
 • ослаблення імунітету;
 • онкології;
 • курс прийому антибіотиків;
 • захворювання із серцево-судинною системою.

Перш ніж робити лазерну епіляцію в підлітковому віці, молоді люди та батьки повинні ретельно зважити всі нюанси, уважно вислухати консультантів і лише потім ухвалювати рішення. Найголовніше, щоб очікуваний ефект від споглядання гладкої та бездоганної шкіри не був ослаблений проблемами зі здоров'ям, погіршенням самопочуття.

Автор
Горун Віра Володимирівна - Фахівець лазерної епіляції
Лікар, косметолог, фахівець лазерної епіляції Горун Віра Володимирівна

Опублікувати коментар