• Робочі дні

   9.00 21.00

 • Субота

    9.00 21.00

 • Неділя

   9.00 20.00

+38 067 150 88 88

+38 067 150 88 88

Лазерна епіляція при вагітності

Лазерна епіляція при вагітності

Очікування малюка робить жінку особливо привабливою в очах оточуючих. Майбутня мати знає, як змінюється організм у цей період і скільки зусиль доводиться прикладати для догляду за тілом.

Чи можна проводити лазерну епіляцію при ранній вагітності, чи безпечна вона? На ці питання бажаючим здійснити цю процедуру, компетентно та доступно дадуть відповідь наші фахівці студії апаратної косметології ЕпіЛазер.

У Києві лазерна епіляція вагітним.Які зміни відбуваються з волоссям при положенні

Починаючи із зачаття дитини, жіночий організм активно готується до виношування, пологів, вигодовування малюка. Ця благородна місія кардинально змінює гормональне тло дівчини, стимулює якісну перебудову всіх систем. Все це сприяє тому, що:

 • кровотік пришвидшується;
 • кількість поживних речовин збільшується;
 • покращується харчування клітин епідерми.

Як результат – ніжний звичний пушок починає видозмінюватися. Рослинність на шкіри стає помітнішою, волоски темніють, грубіють, потовщуються, погано піддаються видаленню.

Прояв такої активності розвитку волосочків для багатьох, хто стає несподіваним, вони починають підбирати ефективні способи їх видалення. Інформація про те, що в період вагітності лазерну епіляцію потрібно відкласти до певного часу викликає розгубленість та здивування. Але це справді так!

Відмінним бонусом вагітним є те, що після пологів організм досить швидко відновлює звичний гормональний фон, проблеми небажаного волосся якщо не зникають, то хоча б повертаються на колишній рівень. Саме тоді, довірившись лазерному методу видалення волосків, ви зможете зробити свою шкіру гладкою, бездоганною.

Це важливо! Страх збільшення росту волосся на шкірці не повинен бути серйозною перешкодою на шляху становлення майбутньої матері, оскільки побічний ефект зміни гормонального клімату проявляється далеко не у всіх. Консультації та рекомендації вашого акушера-гінеколога, а також ендокринолога допоможуть знайти відповіді на всі питання.

Лазерна ЕЛОС епіляція ранньої або планування робила Позитивний тест на вагітність при лазерній епіляції. Що робити?

Якщо ця новина застала вас під час проведення курсу епіляції, обов'язково повідомте про це свого майстра. У нашій студії ЕпіЛазер кваліфіковані лікарі косметологи дадуть відповідь на закономірне питання всіх вагітних: продовжувати процедури в колишньому режимі чи навпаки, негайно припинити?

Думка клієнток про те, що якщо проводиться епіляція не в зоні живота, а саме вусиків, підборіддя, пахв, ніг – це абсолютно безпечно, помилково. Незалежно від зони позбавлення від рослинності, самостійно приймати рішення продовжувати або припиняти розпочатий курс все ж таки не варто.

Так, лазерні маніпуляції не стосуються живота, і можуть не викликати дискомфорту. Але фахівці в один голос стверджують, що віддаленість області епіляції не гарантує нестандартної реакції жіночого тіла на процедуру, оскільки в момент виношування дитини перебудова гормональної системи йде за індивідуальним сценарієм. Ми радимо перервати лазерне видалення волосся, а відновити його після лактації.

 Чому потрібно відмовитись від лазерної епіляції

Незважаючи на те, що лазерна методика відноситься до найбезпечніших, нешкідливих косметологічних послуг, для клієнток у положенні та лактації вона опиняється під забороною.

Протипоказання до епіляції застосування викликані відсутністю даних про клінічні дослідження щодо впливу подібних маніпуляцій на вагітну та дитину. Одиничний досвід окремих піддослідних не дає 100% гарантії безпеки, а також не є підставою для дії.

На думку фахівців у галузі гінекології та ендокринології, заради благополуччя матері та дитини, будь-яке втручання з боку має бути зведене до мінімуму. На це існує низка причин:

 • тіло стає вразливішим, відчуття, які раніше були приємними, можуть викликати дискомфорт;
 • при будь-яких маніпуляціях відбувається активізація гормонів стресу, що небажано на формування нервової системи плода;
 • існує ймовірність пересушити надчутливу шкіру, що спричинить свербіж, лущення.

Деякі опоненти кажуть, кожна вагітна жінка по-різному переносить свій стан. Хтось відчуває складності, а хтось навпаки пурхає, як метелик, і що можна все-таки як виняток деяким епіляцію робити. Ця думка може становити небезпеку для необізнаних жінок у положенні, які вирішили ліквідувати непотрібні волоски.

Наша студія EpiLaser найвище ставить здоров'я своїх клієнтів, тому рекомендує в період вагітності до лазерної епіляції не вдаватися. Отримати консультацію ви можете за телефоном вказаним у розділі «Контакти» та довіритися висококласним дипломованим лікарям-косметологам.

 Увага! Будь-яка інформація про те, що хтось успішно застосовував лазерну епіляцію при вагітності, недостовірна, або була проведена через не досвідченість. Важливо пам'ятати, що жінка в положенні відповідає не лише за себе, а й за здоров'я малюка. А це зобов'язує відповідально, уважно підходити до будь-яких процедур.

Автор
Горун Віра Володимирівна - Фахівець лазерної епіляції
Лікар, косметолог, фахівець лазерної епіляції Горун Віра Володимирівна

Опублікувати коментар