• Робочі дні

   9.00 21.00

 • Субота

    9.00 21.00

 • Неділя

   9.00 20.00

+38 067 150 88 88

+38 067 150 88 88

Чи можна голити волосся після ЕЛОС епіляції

Чи можна голити волосся після ЕЛОС епіляції

Проривом у косметології стала технологія ELOS, яка користується популярністю серед українців. Така епіляція дає можливість назавжди отримати гладку шкіру та справляється з будь-яким типом волосків. Важливо при проведенні серії сеансів дотримуватись правил догляду, тому чи можна голити волосся після епіляції ЕЛОС повинен знати кожен. Нині ми спробуємо розібратися.

 Основні нюанси

По завершенню курсу ЕЛОС волосики зникають надовго, надалі потрібно лише періодичне коригування деяких невеликих зон. Не забувати поголитися треба перед початком курсу. Самостійно позбавлятися волосся можна в перервах між походами в салон.

До початку процедур важливо зрозуміти, чи можливо гоління після ЕЛОС епіляції, а також враховувати й інші фактори. За день до виконання послуги слід вдома позбутися рослинності. Збривати волоски в інших областях тіла бажано за 1-3 дні до відвідин салону.

Необхідно голитися в проблемній ділянці, оскільки волоски не повинні бути не менше двох мм. В іншому випадку прилад ЕЛОС під час цієї методики не досягатиме кореня, а його імпульси почнуть розподілятися по довжині волосся. Якщо їх не видалити до проведення косметологічних маніпуляцій, то вдасться впоратися лише з частиною проблеми.

Розібравшись, вдасться підвищити ефективність ЕЛОС. Якщо жінки нехтують підготовкою і забувають голити, це закінчиться дискомфортом. Сама по собі дія апарату безболісна, але коли довжина волосся більше 5 мм, то фахівець, бажаючи підвищити ефект, встановлює потужність і силу променя вище.

Варто пам'ятати, що потрапивши до недосвідченого майстра, легко можливий опік або рубець. Медсестри з маленьким досвідом не завжди попереджають про всі моменти підготовки, тому попередньо поцікавтеся, чи можна голитися після епіляції ЕЛОС, щоб розраховувати на бажаний підсумок наприкінці. Майстри студії EpiLaser у місті Київ детально інструктують клієнтів, як готується до косметолога. Детальна консультація та якісне надання послуг робить епіляцію приємною та абсолютно безболісною.

 Що робити не потрібно?

У пошуках відповіді жінки проводять вдома різні процедури, які тільки заважають подальшому результату. Фахівці радять утриматися від таких косметологічних втручань при лазерної епіляції:

 • Епілятор. Він висмикує волосинку з коренем, пошкоджуючи при цьому цибулину. При такому втручанні ефект після лазера буде втрачено.
 • Шугарінг. Уникайте цього як і гоління. Видалення волосся за допомогою шугарінг травмує шкірку. В кінці залишається багато фолікул, які потім не бачить апарат. Коли він відновлюється, то рослинність на тілі з'являється знову, через що втрачається ефективність.
 • Віск. Незалежно, якого рішення прийде клієнт – від воскової депіляції краще утриматися. Подібна техніка лише повторно пошкоджує шкірний покрив, який має встигнути відновитися наступного разу.

 Бритва – єдиний варіант!

Детальніше зрозумівши, що потрібно голитися після епіляції ЕЛОС буде простіше знайти гладку і шовковисту шкіру. По завершенню відвідування і до наступного часу використовувати верстат. Дозволено, оскільки цей варіант не призводить до пошкодження шкіри та волосяної цибулини. Маніпуляції зі верстатом не призведуть до того, що кількість фолікулів збільшиться. Боротися з відрослими волосочками актуально лише тоді, коли епідерміс повністю відновиться.

 Куди піти?

Записавшись на сеанс в EpiLaser.com.ua, вдасться дізнатися, як підготується до ЕЛОС епіляції, і отримати очікуваний результат. Назавжди розпрощатися із проблемою в студії ЕпіЛазер вийде на будь-якій бажаній зоні – починаючи від ніг та закінчуючи ділянкою бікіні. Досвід роботи косметологів та якісний лазер для цієї методики дозволить безболісно та швидко впоратися із завданням.

Детальніше дізнатися про вартість епіляції дуже просто на нашому сайті Епілазер.ком.уа – все залежить від сфери застосування приладу. Ціни на ЕЛОС епіляцію доступні для кожного мешканця столиці, а позитивні відгуки підтверджують той факт, наскільки простіше вона зробила процес догляду за собою.

Автор
Горун Віра Володимирівна - Фахівець лазерної епіляції
Лікар, косметолог, фахівець лазерної епіляції Горун Віра Володимирівна

Опублікувати коментар