• Робочі дні

   9.00 21.00

 • Субота

    9.00 21.00

 • Неділя

   9.00 20.00

+38 067 150 88 88

+38 067 150 88 88

Переваги ЕЛОС епіляції

Переваги ЕЛОС епіляції

ELOS – нове слово у світі епіляції. Це безпечна та безболісна техніка видалення волосся на тілі. Головна перевага ЕЛОС епіляції – під час процедури знищуються всі типи волосків, але болючі відчуття при цьому зведені до мінімуму. Детальніше про дію та особливості – нижче.

Хід

ЕЛОС епіляція заснована на оптичній енергії світла та біполярних радіочастотах. Перед початком процедури на потрібну ділянку майстер наносить гель. Завдяки засобу лазерний промінь проникає крізь шари дерми. Після лазер нагріває та послаблює волосок. Наконечник аплікатора на приладі щільно прилягає до тканин та активує розряд. За рахунок попереднього нагрівання електричний струм проникає на глибину 5-6 мм і знищує волосяну цибулину.

Перевага епіляції ЕЛОС – комбінація двох сил компенсує система охолодження, яка встановлена у цих лазерних апаратах. Через це знижується рівень болю.

Кому підходить:

 • Які проблеми вирішить методика:
 • Вростання стрижнів волосин;
 • Роздратування від гоління верстатом;
 • Небажана рослинність.

Ця методика для тих, у кого виникає алергія та запалення після депіляції, хто боїться болю та неприємних відчуттів. Крім боротьби з рослинністю, вона збільшує синтез колагенових та еластинових волокон. Через це епідерміс стає еластичним та пружним.

З чим працює

Ще одне перевага ELOS епіляції – універсальність. Вона підходить для будь-якої ділянки обличчя, пахв, області бікіні і т.д. Точковий вплив приладу спрямований на кожну волосинку окремо. Він справляється із сухою, жирною та комбінованою шкірою.

Дія ЕЛОС руйнує такі типи волосочків:

 • Світлі;
 • Темні;
 • Руді.

Єдине обмеження – не справляється з сивиною та пухом. Вони міститься недостатньо меланіну, щоб лазер захопив кутикулу. Відгуки кажуть, що це ж стосується засмаглих або смаглявих шкірних покривів.

Відмінності від інших методів

Головний плюс - Ефективність. В результаті її руйнуються фолікули незалежно від товщини та кольору кутикули. Темні та світлі волоски видаляються однаково. Метод епіляції актуальний і для слабкого коріння, яке не піддається іншим способам обробки. Це відбувається завдяки нагріву світловою енергією. Також справляється із вростанням – не одноразово, а з довговічним ефектом.

Можливість використання у будь-який час року – додаткова перевага ЕЛОС епіляції. У техніки депіляції діють обмеження: їх не рекомендується робити в спеку, щоб додатково не пошкодити тканини прямими променями сонця. Технологія використовується і взимку, і влітку, адже епідерміс залишається неушкодженим. Перед початком епіляції не потрібно спеціальна підготовка - відрощування волосся або уникнення сонця. Вистачає гелю перед застосуванням апарату – його налагоджує майстер. Цей етап входить у загальну вартість.

Лазерний імпульс обробляє волосинку 3 секунди - набагато швидше та безпечніше, ніж інші апарати Це попереджає появу рубців, опіків, почервоніння та інших ушкоджень. Тканини не втрачають пігменту і тому зберігають природний колір.

Видалення волосків на всьому тілі – тривалий процес. Він триває 2-3 години при обробці ніг, 30 хвилин у зоні бікіні, 50 – на руках та 15 – на обличчі. При використанні ЕЛОС створюється враження легкого поколювання. За цей час клієнт не відчуває болю чи дискомфорту. Швидкість виконання – наступний його плюс.

Крім ретельного позбавлення від волосяного покриву, епіляція працює делікатно і піклується про верхній шар шкіри. Після його застосування не з'являється пігментація, у тому числі і вікова, запалення, роздратування тощо. Стимулюється омолодження, покращується стан дерми. Вплив струму та лазера запобігає появі нових пігментних плям і перетворює старі на бліді.

ELOS видаляє волосинки назавжди. Сеанси епіляції мають накопичувальний ефект, тому видимого результату потрібен послідовний курс. Кількість та регулярність сеансів визначає косметолог. Для кожної області необхідно 8-10 процедур із мінімальним проміжком 3-4 тижні.

 Висновок

ЕЛОС епіляція робить її простим і доступним в Україні способом позбавлення від небажаного волосся. Безпека проведення, універсальність та дієвість – основні особливості технології. Кожна цибулина ретельно обробляється, та був знищується. Регулярне проведення сеансів ELOS назавжди збереже епідерміс гладким, підтягнутим та еластичним. Ціна епіляції повністю відповідає ефекту.

Автор
Горун Віра Володимирівна - Фахівець лазерної епіляції
Лікар, косметолог, фахівець лазерної епіляції Горун Віра Володимирівна

Опублікувати коментар