• Робочі дні

     9.00 21.00

  • Субота

      9.00 21.00

  • Неділя

     9.00 20.00

+38 067 150 88 88

+38 067 150 88 88

Корисно чи шкідливо: 12 міфів про лазерну епіляцію

Корисно чи шкідливо: 12 міфів про лазерну епіляцію

Лазерна епіляція - Сучасна методика, що дозволяє забути про волоски надовго і навіть назавжди. Ця технологія успішно застосовується у всьому світі, більш ніж у 20 країнах і має величезну кількість шанувальників. Але нарівні з позитивними думками, існують страхи та міфи, пов'язані з нею. Саме на міфах про лазерну епіляцію варто зупинитися докладніше та визначити, що є справді небезпечним, а що проста вигадка.

1. Шкідливо здоров'ю

Товщина шкіри людини складає в середньому 5 мм, лазер же проникає на глибину всього 3 мм, і, досягнувши волосяних цибулин, повністю розсіюється, не торкаючись глибинних шарів, а також внутрішніх органів.
Після лазера у 3% випадків виникає почервоніння шкірного покриву. Це природна реакція організму на світлову дію, подібна до засмаги, після тривалого перебування на сонці. Таке почервоніння не тільки не шкідливе, а й небезпечне. За кілька годин від запалення не залишиться і найменшого сліду.

З цього можна дійти невтішного висновку: шкода від лазерної епіляції – міф.

2. Рубці та вросле волосся – неприємні наслідки.

Рубці залишає після себе тільки електроепіляція, тому що в її ході вводяться голки, що травмують епідерму.
Вростання волосин – це часта проблема після депіляції за допомогою воску.

Підсумок: Не залишиться рубців.

3. Висока ціна.

Ціни на лазерну епіляцію не змінювалися вже кілька років. До того ж, для інших типів депіляції потрібно купувати різні засоби для самої процедури і для догляду за шкіркою після. Безперечний плюс у вартості – це кількість сеансів. Для лазерної методики досить 5-12 сеансів, інші методи вимагають регулярних походів у салон.
Та це не найдешевша послуга, особливо якщо середньомісячний дохід невеликий. До того ж, якщо потрібно раз і назавжди вбити волоски одним відвідуванням, обмежитися не вийде.

Висновок: лазерне видалення волосся не дешеве, але в перспективі виявляється вигідніше за інші види.

4. Болючість.

Про больові відчуття не можна говорити однозначно, тому що всі люди мають різну больову ваду. До того ж, біль на різних ділянках сприймається по-різному: найболючіші ділянки — це зона бікіні та пахвові западини. При депіляції цих чутливих місць зазвичай використовують знеболюючий крем.
Якщо порівнювати з восковою або механічною видаленням, то лазерне практично безболісне, що по відчуттям нагадує клацання.

Підсумок: хворобливість епіляції – це дуже індивідуальний показник.

5. При видаленні світлого волосся лазерна діодна епіляція безсила.

Дане твердження має право на існування, тому що звичайний діодний апарат видаляє тільки волосся з темним пігментом. Безсилий лазер і за різних гормональних змін. Принцип роботи – фототермоліз. Цей принцип ґрунтується на здатності темної рослинності, насиченої меланіном, поглинати світло. Дерма, що знаходиться поруч такого пігменту не містить, а, отже, не піддається впливу, як і світлі, сиві або пушкові волосинки. Але це посильно три-кластерному 3D апарату, який додатково до діодної довжини хвилі має олександритову та неодимову. Завдяки власне довжині в 755 нм він здатний впоратися навіть із найсвітлішими волосками. Ще одним методом, який працює з усіма типами волосків, завдяки додатковій тепловій енергії є ЕЛОС.

Висновок: Тільки ELOS та 3D технології здатні впоратися з усіма кольорами волосся.

6. Міф – Лазерна епіляція може на 100% і за 1 відвідування студії видалити всі волосочки назавжди.

За один раз не вийде, тільки 10-20%, плюс вони стануть м'якшими. Тому що під час епіляції видаляються лише зрілі фолікули. Втім, жоден вид не гарантує повного їх усунення з першого разу.

Висновок: позбавлення від волосків зовсім з першого разу, поки залишається лише нездійсненною мрією.

7. Загар - це протипоказання до епіляції.

Під час загоряння, шкіра набуває темного відтінку і насичується меланіном, що під час сеансу спричинить її пошкодження. Проводити її можна лише через кілька днів після появи засмаги.

Порада: Солярій справді вважається причиною, через яку варто відкласти похід у студію.

8. Міф - Епіляція лазерна стимулює поява новоутворень.

Так, наявність онкологічних захворювань (рак, наявність будь-яких новоутворень) є протипоказанням до застосування такого різновиду епіляції. Але вона не здатна спричинити рак шкіри. Швидше за новоутворення можуть виникнути після тривалого відвідування солярію.

Висновок: Не провокує рак.

9. Після процедури волоски не тільки стають жорсткішими, але й збільшується їх кількість.

Лазерка має протилежну реакцію них. Після неї вони стають тонкими, майже непомітними. Деякі фолікули повністю зникають.

Думка: волосиночки після першої обробки стануть тонкими і малопомітними.

10. Ефективність фотоепіляції у рази вища, ніж лазерної.

Вони ґрунтуються на однаковому принципі дії на корені. Єдина відмінність у тому, що лазерні методики, такі як трихвильова 3D та ЕЛОС епіляція – це новіші та безпечніші способи з використанням світла.

Висновок: ці види практично ідентичні за спецвпливом та результатом.

11. Міф - Лазерна епіляція досить проста, яку можна проводити і вдома.

Це не лише неможливо, а й небезпечно. Для неї потрібне серйозне обладнання, а також висока кваліфікація працівника, який виконує цю процедуру.

Порада: краще не ризикувати здоров'ям та звернутися до спеціалізованої клініки.

12. Епіляція – задля чоловіків.

Як би не парадоксально це не звучало, але саме на чоловіків лазерна епіляція подіє найефективніше. Вплив виявиться сильнішим тому, що в чоловічому покриві міститься більше мелатоніну та їх площа більша.

Висновок: Для чоловіків вона така ж ефективна, як і для жінок.

Автор
Горун Віра Володимирівна - Фахівець лазерної епіляції
Лікар, косметолог, фахівець лазерної епіляції Горун Віра Володимирівна

Опублікувати коментар