• Робочі дні

   9.00 21.00

 • Субота

    9.00 21.00

 • Неділя

   9.00 20.00

+38 067 150 88 88

+38 067 150 88 88

Сучасні методи епіляції та протипоказання

Сучасні методи епіляції назавжди

Позбавлення небажаного волосся на тілі на зовсім – мрія кожної жінки. У статті описано різні сучасні методи епіляції назавжди, найпопулярніші останнім часом.
Електроліз
Коли цибулини волосків піддаються електричним розрядам, називається електроліз. Сеанс такого впливу на шкірний покрив не може перевищувати десяти хвилин і повинен проводитись виключно у спеціалізованому салоні.
Процес вимагає неодноразового повторення, тому що за такий короткий відрізок часу видалити всі волоски неможливо. Він проводиться з використанням препаратів, які знімають болючі відчуття. Найбільший ефект спостерігається, якщо видаляти волосся, що рідко росте (поодинокі).
Епіляція за допомогою ультразвуку
У поєднанні зі спеціальним гелем у два етапи:

 1. воскова депіляція;
 2. застосування гелю в частках (молекули та іони), які під впливом ультра-звуку глибоко проникають у корені, де уповільнюють розподіл клітин, що зароджуються.

Перший раз сприяє усуненню волосся у стадії інтенсивного росту фолікул. Для досягнення успіху 100% необхідно кілька повторних сеансів. Очевидність змін на краще можна відзначити через 1 рік після початку курсу. З протипоказань виділяється персональна непереносимість та неприпустимість застосування у зоні бікіні.
Лазерні методи епіляції назавжди

Світлові види – останні косметологічні розробки у сфері видалення волосся:

 1. Олександритовий;
 2. Діодний;
 3. Неодимовий;
 4. 3D;
 5. Фотоепіляція;
 6. Елос епіляція.

На сьогодні це безпечні технології, що досягають високого ефекту, а у випадку з ELOS та 3D епіляцією ще й не завдають болю. Відмінна їхня особливість – безконтактність, швидкість проведення та відсутність прояву реакцій алергічного характеру.
Лазер шляхом моментального нагрівання спрямований на руйнування клітин коренів, що містять меланін пігмент. Діодний лазер вибірково діє на цибулини, «багаті» пігментом (темні волоски), на світлі ж краще впливає Олександритовий джерело світла. Якщо у людини шкіра темного кольору, застосувати краще Неодимовий лазер. Всі переваги цих установок поєдналися в новій технології під назвою Гібридна 3Д епіляція. Комбінація різних довжин хвилі променя має оптимальний спектр покриття та дає чудові результати у боротьбі із зайвою рослинністю.

Повний результат можливий після декількох обробок, тому що після однієї зникають ті, які знаходяться в стадії свого формування, а волосся, що вже росте, після їх усунення відростає знову. Після проведених маніпуляцій можливе почервоніння, яке проходить само собою і не потребує медичного втручання.
Фотоепіляція заснована на поглинанні меланіну (волосяного пігменту), що знаходиться в стрижневій основі фолікула, енергією світла, що утворюється в результаті випромінювання з джерела підвищеної потужності. Випромінене тепло має руйнівну дію на волосяні цибулини.
Перевагою такого методу вважається видалення волосочків різного забарвлення та будови на всіх ділянках тіла (не залежить від відтінку шкіри). Не піддаються тільки найсвітліші і схильні до сивини. Вже з першого разу відбувається збій у структурі волоска, що робить його тонким і приводить до його рідкісного зростання. Для потрібного ефекту та збереження його протягом багатьох років потрібно 5 – 12 відвідувань салону з перервами від 25 до 35 днів.

При ЕЛОСЯк і при інших лазерних методах епіляції назавжди, мішенню для світлового променя є меланін. Але в ELOS дію посилено додатково електричним струмом. Сила двох енергій робить цю методику результативнішою і менш травматичною. Завдяки електричній складовій відбувається термоліз та повне знищення фолікулів волосків усіх типів від темних до мало пігментованих. Вже після одного сеансу зростання рослинності зменшується на 30-40%, а через 6-10 разів – на 85-95%.
Фото, лазерна та ЕЛОС епіляція забороняють потрапляння сонячних променів на оброблені ділянки протягом 2 днів після проведення процедур. Протягом наступних 7 днів необхідно наносити на оброблену зону крем, який захищає від ультрафіолету.
 Протипоказання.
На сьогодні існує низка сучасних методів епіляції, що дозволяють вирішити проблему зайвої рослинності. Рекомендується лише виважено поставитися до підбору процедури. Дозволяється можливість комбінування методик для різних частин тіла. Обов'язково консультуйтеся з фахівцем-дерматологом перед процедурою в кожному конкретному випадку. Необхідність цього пов'язана, як із відповідальним ставленням до здоров'я, так і з урахуванням протипоказань до кожного сучасного методу епіляції. Це:

  • проблеми, пов'язані зі шкірними хворобами;
  • цукровий діабет у стадії ускладнення;
  • наявність варикозу, келоїдних рубців у місці епіляції;
  • ішемія серця та гіпертонія у тяжких проявах;
  • герпес, що загострився, наявність інфекційного захворювання;
  • недоброякісні утворення на шкірі.

До умовного обмеження до сучасних методів епіляції назавжди можна віднести нервові розлади та очікування народження дитини.

Автор
Горун Віра Володимирівна - Фахівець лазерної епіляції
Лікар, косметолог, фахівець лазерної епіляції Горун Віра Володимирівна

Опублікувати коментар