• Робочі дні

   9.00 21.00

 • Субота

    9.00 21.00

 • Неділя

   9.00 20.00

+38 067 150 88 88

+38 067 150 88 88

ЕЛОС епіляція підготовка до процедури за низькою ціною

ЕЛОС епіляція підготовка до процедури

ELOS: позбавляємося небажаної рослинності!

Ми пропонуємо сучасну та ефективну методику у Києві (Україна) з видалення небажаного волосся на будь-якій ділянці шкіри – лазерну ЕЛОС епіляцію. Техніка серйозна, але кваліфіковані майстри у нашій студії проведуть її безпечно та швидко. Єдине, що буде потрібно від Вас – це провести невелику підготовку перед ЕЛОС епіляцією.

 Загальна інформація

Підготовка до епіляції ЕЛОС, включає наступне:

 1. Заборонено приймати сонячні ванни, відвідувати солярій, використовувати хімічні пілінги щонайменше 3 дні до та після.
 2. За день до походу в салон поголити потрібну ділянку.
 3. Перед процедурою небажано вживати спиртне, жирну та важку їжу.
 4. За можливістю проконсультуватися з лікарем за наявності хронічних інфекційних захворювань.

Епіляція проводиться на спеціальному апараті, дія якого спрямована на знищення волосин. Методика точкова – виникнення опіків, пошкодження пігментних плям чи родимок виключається. Неприємні відчуття зведені до мінімуму за рахунок вбудованої системи охолодження. У нас епіляція відбувається на найвищому рівні, про що говорять численні відгуки.

Технологія спрямована на поєднання тепла та світла, що дає найкращий результат. Енергія світла підігріває до необхідної температури і руйнує вщент волосяну цибулину, потім у «справу» вступає струм високої частоти. Перший спосіб називається «фотоепіляція», а друга – «електроепіляція».

 Показання

Приготування досить просте, проводиться ЕЛОС епіляція всім охочим без відкритих ран. Показаннями є наявність волосків на будь-якій частині тіла - обличчі, грудях, руках або ногах. Найчастіше її замовляють для області пахв та бікіні. Це реальний шанс отримати шовковисту шкіру без роздратування!

 Протипоказання до епіляції

Апаратна процедура ЕЛОС має ряд обмежень:

 • вагітність та період лактації;
 • внутрішньом'язова спіраль; прийом протизаплідних препаратів;
 • хронічно шкіряні хвороби;
 • онкологічні недуги;
 • вік до 18 років;
 • нестабільна робота серцево-судинної системи;
 • металеві імплантати.

 Особливості ЕЛОС

Метод знищує будь-який тип волосин, у тому числі сивий, світлий, жорсткий. Жодна технологія це зробити не може. Хороші результати досягаються і на світлих волосках, проте, курс більш тривалий. Підготуватись легко.

Будь-яке волосся, а темне від природи тим більше, проходить 3 цикли росту:

 • активний;
 • перехідний;
 • спокій.

Проводити лазерну епіляцію необхідно, коли волоски перебувають у першій стадії. Одноразова обробка не знищить їх повністю, але зростання сповільниться.

На кількість сеансів також впливають такі показники:

 • спадкова схильність;
 • національність;
 • вік та стать.

Тільки після очної консультації, збору всіх відомостей та підготовки на ЕЛОС епіляцію косметолог призначає певну кількість відвідувань та дає загальні рекомендації щодо догляду за шкірою.

 Наскільки це безпечно?

Покриви проходять подвійну стадію охолодження та обробки. Перегрівання, подразнення або болючі враження мінімальні.

Безпека забезпечується трьома складовими:

 • нове якісне обладнання, яке переважно використовують за кордоном;
 • одноразові розхідники та обов'язкова дезінфекція наконечника маніпули до та після сеансу;
 • кваліфікований спеціаліст.

 Що буде потім?

Важливу роль грає кількість процедур. Назавжди позбутися волосся на пахвах можна мінімум після 4 разів, кожен тривалістю 15 хвилин. Для особи необхідно 10, для бікіні – від 8-ми. Найтриваліша і найскладніша за манерою виконання – процедура на ногах. Вона займає до 60 хвилин і знадобиться близько 10 разів.

Повний курс ЕЛОС дозволить залишити в минулому неприємний станок для бритв, який у більшості людей викликає роздратування. Високочастотний агрегат зруйнує фолікули волосся вщент, і вони більше не з'явиться ніколи.

Після епіляції в нашій студії EpiLaser клієнт отримує м'яку та гладку шкіру без «пеньків» та чорних крапок!

 Вартість

Метод складний у виконанні і витратний у плані витратного матеріалу. Для нього потрібна якісна сучасна установка, яка коштує недешево. Ціни на ЕЛОС виправдано вище за середні, проте результат того вартий. Гладкість тримається довгий час!

Створення краси у всі часи вимагало часу, майстерності та фінансових витрат. До ЕЛОС епіляції підготовка не викликає складнощів, а ось сама технологія не кожному майстру під силу. Індивідуальний підхід до кожного клієнта, професіоналізм та найновіше обладнання – тріо, що забезпечує ефективність! Ось ви й дізналися, як підготуватися до епіляції.

Автор
Горун Віра Володимирівна - Фахівець лазерної епіляції
Лікар, косметолог, фахівець лазерної епіляції Горун Віра Володимирівна

Опублікувати коментар