• Робочі дні

   9.00 21.00

 • Субота

    9.00 21.00

 • Неділя

   9.00 20.00

+38 067 150 88 88

+38 067 150 88 88

інтимна епіляція

Безболісна інтимна епіляція

Інтимна епіляція – процедура відома з давніх часів. Ще тоді еталоном краси та приналежності до вищої касти вважалася ідеально гладка шкіра, без натяку на рослинність.

Боролися із зайвими волосками різними методами, часом найрадикальнішими, які приносили страждання. Але найголовніше ці заходи носили тимчасовий характер, через короткий час ідеальне тіло знову ставало колючим. Крім того, кількість волосків, що відросли, збільшувалася, вони становили жорсткіше, міцніше.

Сьогодні серед усіх способів вирізняється лазерна епіляція інтимного місця. Найбезпечніший і найефективніший спосіб боротьби із зайвими волосинками.

 Делікатний підхід

Інтимне фото найбезболіснішої епіляції у світіЯкщо ви і вирішили, що вам потрібна епіляція інтимної зони, зверніться до студії EpiLaser, яка спеціалізується на апаратній косметології. Досвідчені фахівці тактовно, дбайливо проведуть обробку бікіні, не виводячи клієнта з особистого середовища комфорту. Сучасні прилади, затишна обстановка, доброзичливий висококваліфікований персонал схильні до проведення маніпуляції, створюють приємну атмосферу.
Інтимна епіляція вимагає більш ретельного підходу, так як побічні реакції у вигляді подразнення, вросле волосся приносять дискомфорт, а підвищена чутливість цієї області – болючі відчуття.

Епіляція лазером робить боротьбу з волосками безпечною через відсутність побічних ефектів та безболісною через унікальну систему охолодження маніпули. У той же час ніхто не скасовував інші методи депіляції, як віск, шугаринг, креми та гоління – кожна людина може ним скористатися за своїм бажанням.

Епіляція будинку

Для домашньої депіляції бікіні справді можна скористатися простими та доступними рецептами. Але треба знати, що ці методики мають особливості:

 • не довгий результат;
 • травматичність;
 • болючість;
 • часте виникнення негативних реакцій – гнійничків, червоних крапок, подразнення.

До того ж гоління сприяє тому, що на місці одного волосяного стрижня можуть з'явитися відразу дещо темніші і жорсткіші.

Виходить, що в домашніх умовах інтимна депіляція не дає потрібного ефекту, вимагає постійних маніпуляцій та ретельного догляду після закінчення.

ELOS та 3D лазерна епіляція інтимної області

Інтимна фотографія Видалення лазером небажаного волосся з зони бікіні у студії ЕпіЛазер - Процедура, яка виконується на гібридному трихвильовому лазері або на апараті ЕЛОС.

Трикластерний 3D лазер поєднує синергетичні переваги 3-х найбільш ефективних довжин хвиль для видалення волосків, кожна з яких націлена на різну структуру волосяного фолікула.
Суть ELOS епіляції полягає у впливі на волосяний фолікул світлооптичної синергії. Світловий та електричний імпульс, точково минаючи дерму, поглинається цибулею, внаслідок чого вона нагрівається, стає податливою. Нестійкий стрижень легко виштовхується і зникає назавжди.
Треба знати, що лазери діють виключно на живі волосики, які знаходяться в активній фазі зростання. Через деякий час на тілі можна побачити нову рослинність - це фолікули, що прокинулися, які на момент обробки перебували в спокої, а тепер пішли в зріст. Саме на цей момент приходиться черговий візит до косметолога.

З кожним наступним сеансом їх виявляється менше, і, зрештою, вони зникають до одного. У середньому курс складається з 8-10 разів, які проводяться з інтервалом 6-8 тижнів.

 Рекомендації для післяпроцедурного періоду

Інтимна лазерна епіляція проходить безболісно та без наслідків. Тим не менш, важливо дотримуватися деяких рекомендацій щодо догляду за шкірою після сеансу. Це заборона протягом 2-3 діб;

 • сауну;
 • лазню;
 • басейн;
 • відкрита водойма;
 • солярій.

Для зволоження та гігієни потрібно використовувати нейтральні неагресивні за складом засоби, а також креми та муси з антибактеріальним ефектом (Бепантен або Пантенол).

Важливо носити білизну з натуральних тканин, яка не стискає, не третина в місцях маніпуляцій.

Ваш вибір лазерна епіляція

Судячи з відгуків наших клієнтів, результат процедури на інтимній ділянці тіла перевершив усі їхні очікування. Естетична послуга, виконана на сучасних апаратах, повністю відповідає європейським стандартам якості, не залишає шансів непотрібним волосочкам з'явитися знову.

Салон Епілазер у Києві пропонує свої послуги за доступними демократичними цінами в Україні та гарантує весь спектр лазерних послуг на найвищому рівні.

Автор
Горун Віра Володимирівна - Фахівець лазерної епіляції
Лікар, косметолог, фахівець лазерної епіляції Горун Віра Володимирівна

Опублікувати коментар