• Робочі дні

   9.00 21.00

 • Субота

    9.00 21.00

 • Неділя

   9.00 20.00

+38 067 150 88 88

+38 067 150 88 88

Лазерна ELOS епіляція ніг

ЕЛОС лазерна епіляція ніг - це сучасний і безболісний спосіб позбутися небажаного волосся.

Ціни на лазерну ELOS епіляцію ніг

Зона процедури
Ціна
Повністю ноги1850 грн  1295 грн
Стегна1080 грн  755 грн
Гомілки790 грн  555 грн
Коліна265 грн  185 грн
Стопи + пальці ніг240 грн  170 грн

 

Акції та знижки

 

фото лазерної епіляції ніг жінки Гладкі ніжки з шовковистою шкірою, які не потрібно регулярно голити, мрія сучасних модниць, які прагнуть залишатися впевненими у чарівності та активними. Для цього дівчата регулярно відвідують салони, доглядають себе, роблять депіляцію в домашніх умовах або шукають інші способи досягти такої мети. Терплять біль, витрачають час та гроші. Жінкам, які бажають зробити безболісне видалення небажаного волосся на ногах, так щоб результат радував роками варто звернутися до студії EpiLaser. Адже тут надаються послуги лазерної ELOS епіляції, яка визнана в країнах Європи та Америки як один із ефективних та малотравматичних видів депіляції.
Люди, які користувалися послугою, мають гладеньку шкіру і забули про гоління. Клієнтки клінік і салонів, яким проводять її, не хвилюються про те, що модний образ у спідниці або сукні буде зіпсований волосками, що відросли, на гомілки. Адже у студії дипломовані лікарі-косметологи подбали, щоб ефект перевершив очікування клієнта. Для цього застосовують сучасне обладнання та передові безпечні методи, до яких належать електрооптична синергія (ELOS).

Епіляція ніг

Київ - EpiLaser SHR 950 S - фотоЕлос вважається перевіреним та безпечним варіантом видалення волосся. Відрізняється від звичайної діодної та фотоепіляції тим, що включає переваги цих двох різновидів. Технологія поєднує радіохвильовий біполярний струм і імпульсне світло, згодом нагрівається і гине корінь, але при цьому верхній шар навколо нього не ушкоджується.
Робота з видалення фолікула проводиться точково. Це запобігає пігментним плямам та опікам.
Біль при лазерній епіляції відсутня, тому що маніпула охолоджується.
Одномоментна дія відразу двох енергій: світлової та електричної, вражає цибулинки та стрижні в момент анагену. Вони посилюють дію один одного, тому руйнується на глибині до 0,6 см.
За допомогою епіляції красуні позбавляються чагарників. Вирішують проблему зайвої рослинності ті, яким протипоказана діодна. Адже ELOS рекомендується для усунення світлих, темних, рудих, сивих, пушкових, товстих, тонких типів волосин. Виробляють маніпуляцію для усунення волосся на світлій або засмаглій шкірі.
Досягнення ЕЛОС методики лазерної епіляції доведено у десятках країн. Спочатку вона була винайдена в Ізраїлі, і через короткий проміжок часу її почали застосовувати у всьому світі. У Києві жінки легко запишуться на сайті https://epilaser.com.ua. Для цього пишуть у службу зворотного зв'язку або зв'язуються телефоном у розділі «контакти».

епіляція ніг у салоні ЕпіЛазер на EpiLaser SHR 950 S Переваги лазерної епіляції ніг

 • впливає та розбиває тільки цибулину;
 • на місяці дозволяє забути проблему небажаної рослинності;
 • проводитися безболісно;
 • підходить для позбавлення всіх типів волосин;
 • не призводить до появи опіків та рубців;
 • не призводить до вростання, оскільки пропускає лазер на глибину 5-6 мм;
 • припиняють рости після 8-10 разів;
 • Сеанс триває не більше 60 хвилин.

Підготовка
Спочатку косметолог оглядає ділянку тіла, яку дамочки хочуть зробити шовковистим. Після уточнення нюансів та за відсутності протипоказань складається програма. У програмі детально розписується курс та інтервали між візитами.
Модниці за день до виконання епіляції голять їх. Довжина відрослих волосин не більше 0,5 - 1 мм інакше бажаного ефекту не досягти.
За сім днів до відвідування косметичного кабінету не можна засмагати, очищати зони хімічними засобами (робити пілінг).
За добу до сеансу не використовують спиртовмісні креми або іншу продукцію для нанесення на ділянки, які будуть оброблятися.
Порядок проведення

 1. У кабінеті косметолога на кушетці наноситься спеціальний гель. Засіб виступає провідником.
 2. Використовується апарат. Відвідувач відчуває легене поколювання при сильних, коротких спалахах.
 3. Знімають залишки гелю.

Кількість процедур
Видалити волосся за раз неможливо. Пристрій знищує лише ті, що ростуть. Фолікули у фазі перехідної чи спокою залишаються неушкодженими.

гомілкиЗгодом переходять у стадію анагенез і стають видимими на покриві. Тому лазерну епіляцію на ногах роблять курсом 6-10 разів. Після завершення більшість цибулин буде зруйновано.
Інтервал між сеансами визначає лікар.
Після закінчення курсу епіляції навідуються до кабінету 1 раз на 12-24 місяці.
Чи можливі протипоказання?
Хоча така епіляція безболісна та малотравматична, але, як і інші косметичні процедури, має протипоказання до призначення. А це:

 • шкірні захворювання;
 • ушкодження шкірного покриву;
 • інфекційні захворювання;
 • онкологія;
 • знижений імунітет;
 • вагітність;
 • вигодовування грудним молоком;
 • прийом антибіотиків;
 • келоїдні рубці;
 • підвищений кров'яний тиск;
 • низька згортання крові.

Таку лазерну епіляцію ніг не призначають жінкам, у яких здоров'я від впливу інфрачервоних променів погіршується.
Розцінки
Вартість ЕЛОС епіляції вища, ніж аналогічні методи. Вона безпосередньо залежить від величини оброблюваної площі, кількості цибулин і швидкості зростання. Ті, хто не хоче переплачувати, відвідують студію ЕпіЛазер. Тут записуються на зручний час на сайті або по мобільному. Ціна лазерної епіляції ніг – стегон, гомілок, коліна, пальці стоп – найдоступніші в Україні.

Коментарі

 • Христотина

  12.06.2022
  відповісти

  Добрий день.
  Чи є скидка на кілька зон?
  Яка вартість буде за:
  Гомілки
  Підмішки
  Глибоке бікіні?

Опублікувати коментар